Latvijas reitings atjaunots

Pēc aizvadītajām BDO un WDF pasaules reitinga sacensībām Rīgā – “Riga Open  Open 2015″, Latvijas Darts Organizācija ir atjaunojusi LDO Latvijas reitingu un to var aplūkot sadaļā reitings. Informējam, ka nākamās Latvijas reitinga sacensības notiks 18. un 19. aprīlī Jēkabpilī, kur tiks noskaidroti – 2015. gada “Jēkabpils Kausa” čempioni!

Komentāri ( 16 ) »
Riga_Darts_Open_2015

Noskaidroti “Riga Open” čempioni šautriņu mešanā!

3. un 4. aprīlī Rīgā, „Bellevue Park Hotel Riga” telpās norisinājās BDO un WDF pasaules reitinga sacensības šautriņu mešanā – „Riga Open 2015”, kuras kopumā pulcēja vairāk nekā 90 šī sporta veida pārstāvju no Anglijas, Igaunijas, Krievijas, Latvijas, Lietuvas, Norvēģijas, Skotijas, Somijas un Zviedrijas. 

1 Komentārs »
Riga_Masters_2014_uzvaretaji

Nedēļas nogalē “Riga Open 2015″

Šajā nedēļas nogalē 3. un 4. aprīlī Rīgā, „Bellevue Park Hotel Riga” telpās norisināsies šī gada pirmās BDO un WDF pasaules reitinga šautriņu mešanas sacensības Latvijā – „Riga Open 2015”, uz kurām solās ierasties ap 100 dalībnieku no 12 valstīm, to skaitā teju visi Baltijas un Skandināvijas reģiona spēcīgākie sportisti. 

Vēlies komentēt? »
Lakeside_2015_1

Madars Razma uzsāks „BDO World Trophy” turnīru Anglijā

Vēlā ceturtdienas vakarā „BDO World Trophy 2015” sacensības Mančestrā uzsāks Latvijas vadošais šautriņu metējs Madars Razma, kura 1. kārtas pretinieks būs pieredzējušais velsietis Veins Vārens. Tā kā Latvijas šautriņu metējs turnīrā ir izlikts ar 16. kārtas numuru, tad turnīra izloze Madaram Razmam pretiniekos ielozēja kvalifikācijas turnīra uzvarētāju Veinu Vārenu, kurš sevi teicami parādīja aizvadītās nedēļas

Vēlies komentēt? »
Latvijas_cempionats_2015_godalgoto_vietu_ieguveji_individuali

Noskaidroti 2015. gada Latvijas čempioni

Aizvadītās nedēļas nogalē Saulkrastu viesnīcā „Minhauzena Unda” tika atklāta jaunā Latvijas reitinga sezona šautriņu mešanā, vienlaikus noskaidrojot arī 2015. gada Latvijas čempionus vairāk nekā 80 dalībnieku konkurencē. 

1 Komentārs »
IMG_5692

Nedēļas nogalē noskaidros Latvijas čempionus šautriņu mešanā

Šīs nedēļas nogalē, no 6. līdz 8. februārim Saulkrastos, viesnīcas „Minhauzena Unda” telpās tiks atklāta jaunā Latvijas reitinga sezona šautriņu mešanā, kura, kā jau pēdējos gados ierasts, tiks uzsākta ar Latvijas čempionu noskaidrošanu.

1 Komentārs »
1

Latvijas šautriņu metējiem panākumi Vācijā un Nīderlandē

Ar diviem pasaules reitinga turnīriem Vācijā un Nīderlandē, veiksmīgi 2015. gada starptautisko sezonu uzsākuši Latvijas šautriņu metēji Madars Razma un Nauris Gleglu, izcīnot augstas vietas „German Gold Cup” un „Dutch Open” sacensībās.

Vēlies komentēt? »

Informācija par sacensību kalendāru

Latvijas Darts Organizācija ir publicējusi 2015. gada Latvijas reitinga sacensību kalendāru. Kā jau pēdējos gados ierasts, Latvijas reitinga sezona sāksies ar Latvijas čempionātu, kurš šogad norisināsies no 6. līdz 8. februārim Saulkrastos, viesnīcā „Minhauzena Unda”. Arī starptautisko turnīru kalendārā Latvija šogad nebūs pazudusi un Rīgā, „Bellevue Park Hotel Riga” telpās norisināsies „Riga Open” un „Latvia

1 Komentārs »
Lakeside_2015_1

Madars Razma izcīna 9. vietu “Lakeside” pasaules čempionātā!

Ar negaidītu panākumu pār velsieti Martin Phillips un neveiksmi pret angli Brian Dawson 2015. gada „Lakeside” pasaules čempionātu noslēdzis šautriņu mešanas kluba „Priekule” pārstāvis Madars Razma, kurš mājās atgriezās ar izcīnītu 9. vietu.

Vēlies komentēt? »
Madars+Razma+BDO+Lakeside+World+Professional+QthTxG2KY3Ll

Madars Razma uzsāks “Lakeside” pasaules čempionātu

3. janvārī Anglijā sāksies 2015. gada „Lakeside” pasaules čempionāts šautriņu mešanā, kurā otro gadu pēc kārtas startēs arī Latvijas vadošais šautriņu metējs Madars Razma. 

Komentāri ( 6 ) »