Informācija par 2015. gada sezonu

Latvijas Darts Organizācija paziņo, ka 2015. gada Latvijas reitinga sezonu šautriņu mešanā  ir plānots sākt februāra sākumā Saulkrastos, kur no 6. līdz 8. februārim viesnīcā „Minhauzena Unda” tiek plānots 2015. gada Latvijas čempionāts. 

Vēlies komentēt? »
LDO_Latvijas_Kauss_2014_cempioni_individuali

Noslēgusies Latvijas reitinga sezona šautriņu mešanā

Aizvadītās nedēļas nogalē Saulkrastu viesnīcā „Minhauzena Unda” noslēdzās 2014. gada Latvijas reitinga sezona šautriņu mešanā, vienlaikus noskaidrojot kā „LDO Latvijas Kausa” jaunos čempionus, tā arī visas sezonas reitingu uzvarētājus. 

Vēlies komentēt? »
Madars_Razma

Madars Razma neveiksmīgi debitē „Zuiderduin Masters”

No 5. līdz 7. decembrim Nīderlandē savu šī gada pēdējo starptautisko turnīru aizvadījis Latvijas vadošais šautriņu metējs Madars Razma, kurš neveiksmīgi startēja „Zuiderduin Masters 2014” sacensībās. Jau iepriekš tika ziņots, ka Latvijas šautriņu metējs vietu turnīrā nopelnīja pateicoties organizatoru ielūgumam, tāpēc grupu turnīrā Madars Razma spēkojās ar diviem reitingā augstāk stāvošiem šautriņu metējiem. „Zuiderduin Masters”

Vēlies komentēt? »
LATVIA_OPEN_2014_winners

Rīgā aizvadītas „LATVIA OPEN” sacensības šautriņu mešanā

No 7. līdz 9. novembrim Rīgā, „Maritim Park Hotel Riga” telpās norisinājās šīs sezonas lielākais šautriņu mešanas festivāls Baltijas valstīs „LATVIA OPEN 2014”, kurās kopumā startēja vairāk nekā 230 dalībnieku no 18 valstīm.

1 Komentārs »
Latvia_Open_2010

Nedēļas nogalē „LATVIA OPEN 2014” šautriņu mešanā

Šajā nedēļas nogalē no 7. līdz 9. novembrim Rīgā, „Maritim Park Hotel Riga” telpās norisināsies gada lielākais šautriņu mešanas festivāls Baltijas valstīs – „LATVIA OPEN 2014”, uz kuru solās ierasties vairāk nekā 200 dalībnieku no vismaz 17 valstīm, to skaitā arī vairāki pasaules vadošie šautriņu metēji.

1 Komentārs »
Latvia_Open_2013_Mens_Singles_Champions

Turpinās reģistrēšanās “LATVIA OPEN 2014″

Latvijas Darts Organizācija informē, ka turpinās reģistrēšanās gada lielākajam šautriņu mešanas festivālam Baltijas valstīs – “LATVIA OPEN 2014″, kurš norisināsies no 2014. gada 7. līdz 9. novembrim Rīgā, “Maritim Park Hotel Riga” telpās un tā kopējais balvu fonds ir 5550 €.

Komentāri ( 3 ) »
Baltic_Cup_Open_2014_Winners

Rīgā noskaidroti „Baltijas Kausa” ieguvēji šautriņu mešanā

No 12. līdz 14. septembrim Rīgā, „Maritim Park Hotel Riga” telpās norisinājās pasaules reitinga sacensības šautriņu mešanā „Baltic Cup Open 2014”, kuras kopumā pulcēja vairāk nekā simts dalībnieku no Anglijas, Baltkrievijas, Igaunijas, Krievijas, Latvijas, Lietuvas, Norvēģijas un Somijas. 

Komentāri ( 2 ) »
11

BDO ielūdz uz “World Trophy” kvalifikāciju

BDO ir paziņojusi, ka ir sākusies reģistrēšanās uz „BDO World Trophy 2015” kvalifikācijas turnīru, kurš norisināsies 7.oktobrī Anglijas pilsētā Hālā, dienu pirms 2015.gada „Lakeside” pasaules čempionāta kvalifikācijas un „Winmau World Masters 2014” sacensībām.

Vēlies komentēt? »
IMG_7455

Noskaidroti „Priekules Kausa” čempioni!

6. un 7. septembrī Priekulē norisinājās Latvijas un Baltijas reitinga sacensības šautriņu mešanā, kuras kopumā 45 dalībniekus no Latvijas un  Lietuvas, noskaidrojot 2014. gada „Priekules Kausa” jaunos čempionus jauniešu, dāmu un kungu konkurencē. 

Komentāri ( 2 ) »
1

Madaram Razmam “Danish Darts Open” fināls Kopenhāgenā

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 30. un 31. augustā Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā noslēdzās 2014. gada Skandināvijas Darts Korporācijas (SDC) sezona šautriņu mešanā, kuras ietvaros tika aizvadīti pēdējie divi sezonas posmi un „PartyPoker.net” Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrs. Kopumā turnīros Dānijā startēja 68 šautriņu metēji, to skaitā arī trīs Latvijas šautriņu metēji.

Vēlies komentēt? »