logo_ldo

2017. gada turnīru kalendārs

Latvijas Darts Organizācija paziņo, ka 2017. gada Latvijas reitinga sezona sāksies ar Latvijas čempionātu janvāra vidū Bauskā. Tāpat ir zināmi arī citu Latvijas un starptautisko reitinga turnīru norises laiki un vietas. 

Komentāri ( 4 ) »
Latvia_Open_champions

Slišāns, Rekinen un Razma triumfē „Latvia Open”

Aizvadītās nedēļas nogalē „Bellevue Park Hotel Riga” telpās norisinājās gada lielākais šautriņu mešanas festivāls Baltijā – „Latvia Open 2016”, kuras kopumā pulcēja teju 200 dalībnieku no 18 valstīm. 

Vēlies komentēt? »
LATVIA_OPEN

Tuvojas „Latvia Open” šautriņu mešanā

Straujiem soļiem tuvojas gada lielākais šautriņu mešanas notikums Baltijas valstīs „Latvia Open 2016”, kurš norisināsies no 14. līdz 16. oktobrim Rīgā, „Bellevue Park Hotel Riga” telpās un jau šobrīd turnīram ir reģistrējušies vairāk nekā 160 sportistu no 19 valstīm. 

Komentāri ( 2 ) »
Latvia_WDF_Europe_Cup_2016

Latvijas izlase WDF Eiropas Kausā

No 20. līdz 24. septembrim Nīderlandē norisinājās WDF Eiropas Kauss šautriņu mešanā, kurā pēc vairāku gadu pārtraukumu atkal startēja Latvijas dāmu un kungu izlases. Diemžēl atgriešanās uz Eiropas skatuves Latvijas šautriņu metējiem sanāca ne pārāk veiksmīga un dāmu izlase ieņēma 21. vietu 26 izlašu vidū, bet kungi ierindojās 27. vietā 32 komandu konkuencē. 

Vēlies komentēt? »

Saulkrastu čempionāts

Laipni aicināti uz Saulkrastu čempionātu 13.augustā! 9.00 -10.45 reģistrācija. Balvu fonds 800 eiro, kā arī brīnišķīgas amatnieku darinātas balvas, pārsteiguma balvas. Dalības maksa 10 eiro.

Vēlies komentēt? »
IMG_7455

Atsāksies šautriņu mešanas sezona

Pēc neliela vasaras pārtraukuma augusta sākumā Priekulē atsāksies Latvijas un Baltijas reitinga sezona, bet nedēļu vēlāk tā turpināsies ar sacensībām Saulkrastos. 

Vēlies komentēt? »
WDF_Europe_Cup_2016

Zināms Latvijas izlases sastāvs Eiropas Kausam

Latvijas Darts Organizācija oficiāli paziņo, ka pēc vairāku gadu pārtraukuma atkal ir nokomplektēta Latvijas izlase startam WDF Eiropas Kausam, kurš šogad norisināsies no 20. līdz 24. septembrim Nīderlandē. 

1 Komentārs »
Rihads_Slisans_Madars_Razma

Latvijas čempioni izcīna godalgas Lietuvā!

Aizvadītās nedēļas nogalē Lietuvas pilsētā Traķos pie godalgām pasaules reitinga turnīrā šautriņu mešanā tika divi šī gada Latvijas čempioni – Madars Razma un Rihards Slišāns. Kopumā “Lietuvas Open” sacensībās piedalījās 80 spēlētāju no Anglijas, Baltkrievijas, Latvijas, Lietuvas, Skotijas, Somijas un Zviedrijas 

Vēlies komentēt? »
Bauskas_Kauss_2016_cempioni

Noskaidroti Bauskas Kausa čempioni šautriņu mešanā

Ar Riharda Slišāna, Marijas Ružānes un Dariusa Labanauska uzvarām aizvadītās nedēļas nogalē noslēgušās “Bauskas Kausa” sacensības šautriņu mešanā. Kopumā turnīrā startēja 4 jaunieši, 18 dāmas un 60 kungi no Latvijas un Lietuvas. 

Vēlies komentēt? »
2016_Denmark_Open_Pairs_champion

Madars Razma kvalificējas “World Trophy” šautriņu mešanā

Britu Darts Organizācija (BDO) paziņojusi tos 25 šautriņu metējus un 3 ielūgumu īpašniekus, kuri maija beigās piedalīsies “World Trophy” turnīrā Anglijā. To vidū trešo gadu pēc kārtas atrodams arī Latvijas vadošais šautriņu metējs Madars Razma, kurš sacensībām kvalificējās no Baltijas un Skandināvijas reģiona reitinga. Kopumā “World Trophy” sacensībām kvalificējās 16 spēlētāji no BDO reitinga, 9

1 Komentārs »