Informācija par sacensību kalendāru

Latvijas Darts Organizācija ir publicējusi 2015. gada Latvijas reitinga sacensību kalendāru. Kā jau pēdējos gados ierasts, Latvijas reitinga sezona sāksies ar Latvijas čempionātu, kurš šogad norisināsies no 6. līdz 8. februārim Saulkrastos, viesnīcā „Minhauzena Unda”. Arī starptautisko turnīru kalendārā Latvija šogad nebūs pazudusi un Rīgā, „Bellevue Park Hotel Riga” telpās norisināsies „Riga Open” un „Latvia

1 Komentārs »
Madars+Razma+BDO+Lakeside+World+Professional+QthTxG2KY3Ll

Madars Razma uzsāks “Lakeside” pasaules čempionātu

3. janvārī Anglijā sāksies 2015. gada „Lakeside” pasaules čempionāts šautriņu mešanā, kurā otro gadu pēc kārtas startēs arī Latvijas vadošais šautriņu metējs Madars Razma. 

Komentāri ( 6 ) »

LDO novēl priecīgus svētkus!

Latvijas Darts Organizācija saka lielu paldies visiem spēlētājiem, atbalstītājiem un entuziastiem, kuri šosezon ar savām aktivitātēm veicināja šautriņu mešanas dzīvi Latvijā un novēl visiem Priecīgus Ziemassvētkus un panākumiem bagātu Jauno 2015. gadu!

Vēlies komentēt? »

Informācija par 2015. gada sezonu

Latvijas Darts Organizācija paziņo, ka 2015. gada Latvijas reitinga sezonu šautriņu mešanā  ir plānots sākt februāra sākumā Saulkrastos, kur no 6. līdz 8. februārim viesnīcā „Minhauzena Unda” tiek plānots 2015. gada Latvijas čempionāts. 

Vēlies komentēt? »
LDO_Latvijas_Kauss_2014_cempioni_individuali

Noslēgusies Latvijas reitinga sezona šautriņu mešanā

Aizvadītās nedēļas nogalē Saulkrastu viesnīcā „Minhauzena Unda” noslēdzās 2014. gada Latvijas reitinga sezona šautriņu mešanā, vienlaikus noskaidrojot kā „LDO Latvijas Kausa” jaunos čempionus, tā arī visas sezonas reitingu uzvarētājus. 

Vēlies komentēt? »
Madars_Razma

Madars Razma neveiksmīgi debitē „Zuiderduin Masters”

No 5. līdz 7. decembrim Nīderlandē savu šī gada pēdējo starptautisko turnīru aizvadījis Latvijas vadošais šautriņu metējs Madars Razma, kurš neveiksmīgi startēja „Zuiderduin Masters 2014” sacensībās. Jau iepriekš tika ziņots, ka Latvijas šautriņu metējs vietu turnīrā nopelnīja pateicoties organizatoru ielūgumam, tāpēc grupu turnīrā Madars Razma spēkojās ar diviem reitingā augstāk stāvošiem šautriņu metējiem. „Zuiderduin Masters”

Vēlies komentēt? »
LATVIA_OPEN_2014_winners

Rīgā aizvadītas „LATVIA OPEN” sacensības šautriņu mešanā

No 7. līdz 9. novembrim Rīgā, „Maritim Park Hotel Riga” telpās norisinājās šīs sezonas lielākais šautriņu mešanas festivāls Baltijas valstīs „LATVIA OPEN 2014”, kurās kopumā startēja vairāk nekā 230 dalībnieku no 18 valstīm.

1 Komentārs »
Latvia_Open_2010

Nedēļas nogalē „LATVIA OPEN 2014” šautriņu mešanā

Šajā nedēļas nogalē no 7. līdz 9. novembrim Rīgā, „Maritim Park Hotel Riga” telpās norisināsies gada lielākais šautriņu mešanas festivāls Baltijas valstīs – „LATVIA OPEN 2014”, uz kuru solās ierasties vairāk nekā 200 dalībnieku no vismaz 17 valstīm, to skaitā arī vairāki pasaules vadošie šautriņu metēji.

1 Komentārs »
Latvia_Open_2013_Mens_Singles_Champions

Turpinās reģistrēšanās “LATVIA OPEN 2014″

Latvijas Darts Organizācija informē, ka turpinās reģistrēšanās gada lielākajam šautriņu mešanas festivālam Baltijas valstīs – “LATVIA OPEN 2014″, kurš norisināsies no 2014. gada 7. līdz 9. novembrim Rīgā, “Maritim Park Hotel Riga” telpās un tā kopējais balvu fonds ir 5550 €.

Komentāri ( 3 ) »
Baltic_Cup_Open_2014_Winners

Rīgā noskaidroti „Baltijas Kausa” ieguvēji šautriņu mešanā

No 12. līdz 14. septembrim Rīgā, „Maritim Park Hotel Riga” telpās norisinājās pasaules reitinga sacensības šautriņu mešanā „Baltic Cup Open 2014”, kuras kopumā pulcēja vairāk nekā simts dalībnieku no Anglijas, Baltkrievijas, Igaunijas, Krievijas, Latvijas, Lietuvas, Norvēģijas un Somijas. 

Komentāri ( 2 ) »