Saulkrastu čempionāts

Laipni aicināti uz Saulkrastu čempionātu 13.augustā! 9.00 -10.45 reģistrācija. Balvu fonds 800 eiro, kā arī brīnišķīgas amatnieku darinātas balvas, pārsteiguma balvas. Dalības maksa 10 eiro.

Vēlies komentēt? »
IMG_7455

Atsāksies šautriņu mešanas sezona

Pēc neliela vasaras pārtraukuma augusta sākumā Priekulē atsāksies Latvijas un Baltijas reitinga sezona, bet nedēļu vēlāk tā turpināsies ar sacensībām Saulkrastos. 

Vēlies komentēt? »
WDF_Europe_Cup_2016

Zināms Latvijas izlases sastāvs Eiropas Kausam

Latvijas Darts Organizācija oficiāli paziņo, ka pēc vairāku gadu pārtraukuma atkal ir nokomplektēta Latvijas izlase startam WDF Eiropas Kausam, kurš šogad norisināsies no 20. līdz 24. septembrim Nīderlandē. 

1 Komentārs »
Rihads_Slisans_Madars_Razma

Latvijas čempioni izcīna godalgas Lietuvā!

Aizvadītās nedēļas nogalē Lietuvas pilsētā Traķos pie godalgām pasaules reitinga turnīrā šautriņu mešanā tika divi šī gada Latvijas čempioni – Madars Razma un Rihards Slišāns. Kopumā “Lietuvas Open” sacensībās piedalījās 80 spēlētāju no Anglijas, Baltkrievijas, Latvijas, Lietuvas, Skotijas, Somijas un Zviedrijas 

Vēlies komentēt? »
Bauskas_Kauss_2016_cempioni

Noskaidroti Bauskas Kausa čempioni šautriņu mešanā

Ar Riharda Slišāna, Marijas Ružānes un Dariusa Labanauska uzvarām aizvadītās nedēļas nogalē noslēgušās “Bauskas Kausa” sacensības šautriņu mešanā. Kopumā turnīrā startēja 4 jaunieši, 18 dāmas un 60 kungi no Latvijas un Lietuvas. 

Vēlies komentēt? »
2016_Denmark_Open_Pairs_champion

Madars Razma kvalificējas “World Trophy” šautriņu mešanā

Britu Darts Organizācija (BDO) paziņojusi tos 25 šautriņu metējus un 3 ielūgumu īpašniekus, kuri maija beigās piedalīsies “World Trophy” turnīrā Anglijā. To vidū trešo gadu pēc kārtas atrodams arī Latvijas vadošais šautriņu metējs Madars Razma, kurš sacensībām kvalificējās no Baltijas un Skandināvijas reģiona reitinga. Kopumā “World Trophy” sacensībām kvalificējās 16 spēlētāji no BDO reitinga, 9

1 Komentārs »
LATVIA_OPEN

LATVIA OPEN 2016

Latvijas Darts Organizācija paziņo, ka ir sākusies reģistrēšanās WDF un BDO reitinga sacensībām šautriņu mešanā – „LATVIA OPEN 2016”, kuras šogad norisināsies no 2016. gada 14. līdz 16. oktobrim Rīgā, „Bellevue Park Hotel Riga” telpās un tā kopējais balvu fonds ir 5000 €. 

1 Komentārs »

“Jēkabpils kauss 2016” noslēdzies

Aizvadītajā nedēļā Jēkabpilī norisinājās ikgadējās šautriņu mešanas sacensības” Jēkabpils Kauss 2016”, kurās kopumā startēja 78 dalībnieki no Latvijas , Lietuvas, Baltkrievijas un Igaunijas. Sestdien norisinājās individuālās sacensības. Jauniešu konkukurencē stiprākais izrādījās Rihards Slišāns no Vecumniekiem, kurš izrādijās pārāks par Ugniusu Jankūnu no Lietuvas un Uģi Āboliņu no Vecpiebalgas. Dāmu konkurencē šoreiz pārākas izrādijās Jekaterina Gordejeva

Vēlies komentēt? »
Top of Waregem 2016 champions

Madars Razma triumfē Islandē un Beļģijā

Latvijas vadošais šautriņu metējs Madars Razma ar panākumiem Islandē un Beļģijā noslēdzis savu trīs nedēļu garo tūri pasaules reitinga turnīros Eiropā. Islandē priekulnieks triumfēja pāru turnīrā, bet Beļģijā nepārspēts palika individuāli. 

Vēlies komentēt? »
12642547_533577340150436_1384347264309630796_n

Seimane un Razma dominē Latvijas čempionātā!

Nedēļas nogalē Saulkrastos norisinājās 2016. gada Latvijas čempionāts šautriņu mešanā, kurā, vairāk nekā 80 dalībnieku konkurencē, par Latvijas čempioniem kļuva Rihards Slišāns jauniešiem, Anda Seimane dāmām un Madars Razma kungiem. 

1 Komentārs »