1

Madars Razma izcīna 5. vietu Vācijā

Aizvadītās nedēļas nogalē, 12. un 13. aprīlī Vācijas pilsētā Bohumā norisinājās divi pasaules reitinga turnīri šautriņu mešanā, no kuriem ar augsto 5. vietu mājās atgriezies viens no Latvijas vadošajiem šautriņu metējiem Madars Razma. 

Komentāri ( 2 ) »
Riga_Masters_2014_uzvaretaji

„Riga Open” un „Riga Masters” sacensībās triumfē Vācijas un Lietuvas šautriņu metēji

No 28. līdz 30. martam Rīgā, „Maritim Park Hotel Riga” telpās norisinājās divi WDF pasaules reitinga turnīri šautriņu mešanā – „Riga Open” un „Riga Masters”, kuros par uzvarētājiem kļuva Irina Armstronga no Vācijas un Darius Labanauskas no Lietuvas. Kopumā nedēļas nogalē Rīgā startēja teju simts dalībnieki no 12 valstīm – Anglijas, Baltkrievijas, Dānijas, Igaunijas, Krievijas,

1 Komentārs »
logo_ldo

Latvijas Darts Organizācija ielūdz uz “Riga Open” un “Riga Masters”!

Latvijas Darts Organizācija aicina uz šīs sezonas pirmajām pasaules reitinga sacensībām Latvijā – „Riga Open” & „Riga Masters”, kuras norisināsies no 2014. gada 28. līdz 30. martam Rīgā, „Maritim Park Hotel Riga” telpās. 

Vēlies komentēt? »

Mainīts “Bauskas Kausa” datums

“Bauskas Kausa” organizatori informē, ka sakarā ar darba dienas pārcelšanu no 2. maija uz 10. maiju, Latvijas un Baltijas reitinga sacensības šautriņu mešanā “Bauskas Kauss 2014″ norisināsies nedēļu agrāk nekā tika plānots – 3. maijā!

Vēlies komentēt? »
_DSC5310

Madars Razma izcīna 9. vietu sacensībās Nīderlandē

Veiksmīgu nedēļas nogali Nīderlandes pilsētā Venrajā aizvadījis šautriņu mešanas kluba „Priekule” pārstāvis Madars Razma, kurš 22. un 23. martā startēja WDF un BDO reitinga sacensībās „Hal Darts Open 2014”, kurās kopumā piedalījās teju pus tūkstotis dalībnieku no 15 valstīm. 

Vēlies komentēt? »
2

Latvijas šautriņu metēji izcīna godalgas Lietuvā

Aizvadītās nedēļas nogalē, 8. un 9. martā Lietuvas pilsētā Traķos norisinājās šī gada pirmās WDF pasaules reitinga sacensības Baltijā – „Trakai Castle Cup 2014”, uz kurām kuplā skaitā bija devušies arī Latvijas šautriņu metēji, bet kopumā turnīrā startēja 45 dāmas un 120 kungi no Baltkrievijas, Krievijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Norvēģijas, Somijas un Zviedrijas. 

Vēlies komentēt? »
SCANDINAVIAN_DARTS_CORPORATION

Latvijas šautriņu metēji debitē starp profesionāļiem

1. un 2. martā debiju šautriņu mešanas profesionāļu vidū piedzīvoja divi Latvijas šautriņu metēji – Nauris Gleglu no Talsiem un Madars Razma no Priekules, kuri piedalījās Skandināvijas tūres pirmajos trīs posmos Somijas pilsētā Tallukkā. Kopumā Somijā startēja 96 šautriņu metēji no Dānijas, Krievijas, Latvijas, Lietuvas, Norvēģijas, Somijas un Zviedrijas. 

Komentāri ( 2 ) »
Vainodes_Kauss

Noskaidroti pirmie “Vaiņodes Kausa” čempioni!

22. februārī Vaiņodē norisinājās pirmais „Vaiņodes Kauss” šautriņu mešanā, kurš reizē bija arī šīs sezonas otrais Latvijas reitinga turnīrs, kopumā pulcējot 6 jauniešus, 18 dāmas un 45 kungus no Latvijas un Lietuvas. 

Komentāri ( 6 ) »
Madars+Razma+BDO+Lakeside+World+Professional+QthTxG2KY3Ll

Madars Razma startēs „BDO Daily Mirror World Trophy”

No 4. līdz 9. februārim Blekpūles tornī Anglijā norisināsies „BDO Daily Mirror World Trophy 2014” šautriņu mešanā, kurās pirmo reizi startēs arī Latvijas šautriņu metējs Madars Razma, kurš turnīram kvalificējies kā BDO Baltijas & Skandināvijas reģiona reitinga līderis. Sacensības sāksies ar divu dienu kvalifikāciju 4. un 5. februārī, kurā tiks  noskaidroti pārējie sacensību pamatturnīra dalībnieki,

1 Komentārs »
Elektrika

Latvijas Darts Organizācija viesojas pie SIA “Elektrika”

22. janvārī SIA „Elektrika” noliktavas telpās notika Latvijas Darts Organizācijas un SIA „ELEKTRIKA” kopīgi organizēts šautriņu mešanas pasākums, kurā piedalījās vairāk nekā 30 pasākuma dalībnieki. Visi dalībnieki sacentās spēlē “3×10″ sērijas un labākajiem tika pasniegtas balvas no kompānijas “Haupa”. Foto no pasākuma var aplūkot SIA “Elektrika” facebook lapā.

Vēlies komentēt? »