1

Madaram Razmam “Danish Darts Open” fināls Kopenhāgenā

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 30. un 31. augustā Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā noslēdzās 2014. gada Skandināvijas Darts Korporācijas (SDC) sezona šautriņu mešanā, kuras ietvaros tika aizvadīti pēdējie divi sezonas posmi un „PartyPoker.net” Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrs. Kopumā turnīros Dānijā startēja 68 šautriņu metēji, to skaitā arī trīs Latvijas šautriņu metēji.

Vēlies komentēt? »
sautras_14_07

Saulkrastu čempionāts

16.augustā Saulkrastu čempionātā startēja 56 dalībnieki – 40 kungi un 16 dāmas. Kungu konkurencē finālā tikās lietuvietis Arūnas Čiplys un igaunis Voldemar Arder. Diezgan pārliecinoši ar rezultātu 5 : 2 uzvarēja Arūnas. Vēl pārliecinošāku uzvaru dāmu konkurencē izcīnīja Zeltīte Strade, ar 4 : 1 pieveicot mājinieci Signi Sinkeviču. Trešās vietas ieguva Elīna Putniņa un Irēna

Komentāri ( 5 ) »
Madars_Razma_un_Nauris_Gleglu

Latvijas šautriņu metēji izcīna 5. vietas Austrijā

No 20. līdz 22. jūnijam Austrijas galvaspilsētā Vīnē norisinājās pasaules reitinga sacensības šautriņu mešanā – „Austria Vienna Open 2014”, kurās individuāli un pāros 5. vietas izcīnīja Latvijas šautriņu metēji Madars Razma un Nauris Gleglu. Kopumā Austrijā piedalījās vairāk nekā 160 dalībnieku no 13 valstīm. 

Komentāri ( 2 ) »
Swiss_Open_2014_pirmais_no_kreisas_Madars_Razma

M. Razmam divas 3. vietas Šveicē, A. Strēlis triumfē Lietuvā!

Veiksmīgu nedēļas nogali Šveicē aizvadījis Latvijas šautriņu metējs Madars Razma, kurš 7. un 8. jūnijā Bāzelē izcīnīja divas 3. vietas pasaules reitinga sacensībās „Swiss Open 2014”. Kopumā lielākajā šautriņu mešanas turnīrā Šveicē piedalījās vairāk nekā 200 dalībnieku no 15 Eiropas valstīm. 

Vēlies komentēt? »
Cesu_darts_Klubs_50

“Cēsu Kauss 2014″

31. maijā Cēsīs tika aizvadīts “Cēsu Kauss 2014″ šautriņu mešanā, kurš bija pēdējais Latvijas reitinga turnīrs pirms došanās vasaras pārtraukumā. Kopumā Cēsīs startēja 16 dāmas, 43 kungi un 3 jaunieši no Baltkrievijas, Igaunijas, Latvijas un Lietuvas, kuru konkurencē par uzvarētajiem kļuva Elīna Putniņa dāmām, Darius Labanauskas kungiem un Kornēlija Lušaite jauniešiem. Jauniešu sacensību rezultāti Dāmu

Vēlies komentēt? »
IMG_8667

“Liliju kauss 2014″

Ir sākusies reģistrēšanās jaukto pāru šautriņu mešanas turnīram “Liliju Kauss 2014″, kurš norisināsies šī gada 12. jūlijā Vecumniekos. Kā vienmēr, turnīrā startēs ne vairak kā 32 jaukto pāru. Rešistrēšanās pa e-pastu reno.roga@gmail.com vai tālruni +37129462575. 

Vēlies komentēt? »
Polish_Open_2014

Latvijas šautriņu metēji aizvadījuši turnīrus Polijā

No 23. līdz 25. maijam Polijas pilsētā Policē norisinājās divi WDF un BDO reitinga turnīri šautriņu mešanā, kuros veiksmīgi startēja divi Latvijas šautriņu metēji, bet kopumā nedēļas nogalē Polijā piedalījās pus tūkstotis dalībnieku no vairāk nekā 20 pasaules valstīm.

Vēlies komentēt? »
Winmau_World_Masters_2013

Piedāvājums šautriņu metējiem!

Sveicināti šautriņu metēji Latvijā! Visiem Latvijas šautriņu mešanas klubu vadītājiem esmu nosūtījis nelielu informāciju par diviem ar šautriņu mešanu saistītiem pasākumiem. Tāpēc Latvijas Darts Organizācijas mājas lapā piedāvāju arī individuāli licencētajiem Latvijas šautriņu metējiem doties uz diviem lieliem šautriņu mešanas pasākumiem Anglijā: 2015. gada „Lakeside” pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīrs un „Winmau World Masters 2014” sacensības,

1 Komentārs »
Lithuania_Open_2014_Champions

Latvijas šautriņu metējiem panākumi Lietuvā

Veiksmīgu nedēļas nogali Lietuvā aizvadījuši vairāki Latvijas šautriņu metēji, kuri guvuši panākumus pasaules reitinga sacensībās „Lithuania Open 2014”. Kopumā Lietuvā startēja 98 dalībnieki no sešām valstīm. 

Vēlies komentēt? »
Cesu_darts_Klubs_50

Informācija par “Cēsu Kausu”

Cēsu Darts Klubs “50″ informē, ka sadarbībā ar Latvijas Darts Organizāciju un Cēsu pilsētas sporta skolu, 31. maijā Cēsu Valsts ģimnāzijas sporta zālē (Pūces iela 2a, Cēsis) norisināsies Latvijas un Baltijas reitinga sacensības šautriņu mešanā – “Cēsu Kauss 2014″. Plašāka informācija par sacensībām ir pieejama nolikumā.

Vēlies komentēt? »