Lakeside_2015_1

Madars Razma uzsāks „BDO World Trophy” turnīru Anglijā

Vēlā ceturtdienas vakarā „BDO World Trophy 2015” sacensības Mančestrā uzsāks Latvijas vadošais šautriņu metējs Madars Razma, kura 1. kārtas pretinieks būs pieredzējušais velsietis Veins Vārens. Tā kā Latvijas šautriņu metējs turnīrā ir izlikts ar 16. kārtas numuru, tad turnīra izloze Madaram Razmam pretiniekos ielozēja kvalifikācijas turnīra uzvarētāju Veinu Vārenu, kurš sevi teicami parādīja aizvadītās nedēļas

Vēlies komentēt? »
Latvijas_cempionats_2015_godalgoto_vietu_ieguveji_individuali

Noskaidroti 2015. gada Latvijas čempioni

Aizvadītās nedēļas nogalē Saulkrastu viesnīcā „Minhauzena Unda” tika atklāta jaunā Latvijas reitinga sezona šautriņu mešanā, vienlaikus noskaidrojot arī 2015. gada Latvijas čempionus vairāk nekā 80 dalībnieku konkurencē. 

1 Komentārs »
IMG_5692

Nedēļas nogalē noskaidros Latvijas čempionus šautriņu mešanā

Šīs nedēļas nogalē, no 6. līdz 8. februārim Saulkrastos, viesnīcas „Minhauzena Unda” telpās tiks atklāta jaunā Latvijas reitinga sezona šautriņu mešanā, kura, kā jau pēdējos gados ierasts, tiks uzsākta ar Latvijas čempionu noskaidrošanu.

1 Komentārs »
1

Latvijas šautriņu metējiem panākumi Vācijā un Nīderlandē

Ar diviem pasaules reitinga turnīriem Vācijā un Nīderlandē, veiksmīgi 2015. gada starptautisko sezonu uzsākuši Latvijas šautriņu metēji Madars Razma un Nauris Gleglu, izcīnot augstas vietas „German Gold Cup” un „Dutch Open” sacensībās.

Vēlies komentēt? »

Informācija par sacensību kalendāru

Latvijas Darts Organizācija ir publicējusi 2015. gada Latvijas reitinga sacensību kalendāru. Kā jau pēdējos gados ierasts, Latvijas reitinga sezona sāksies ar Latvijas čempionātu, kurš šogad norisināsies no 6. līdz 8. februārim Saulkrastos, viesnīcā „Minhauzena Unda”. Arī starptautisko turnīru kalendārā Latvija šogad nebūs pazudusi un Rīgā, „Bellevue Park Hotel Riga” telpās norisināsies „Riga Open” un „Latvia

1 Komentārs »
Lakeside_2015_1

Madars Razma izcīna 9. vietu “Lakeside” pasaules čempionātā!

Ar negaidītu panākumu pār velsieti Martin Phillips un neveiksmi pret angli Brian Dawson 2015. gada „Lakeside” pasaules čempionātu noslēdzis šautriņu mešanas kluba „Priekule” pārstāvis Madars Razma, kurš mājās atgriezās ar izcīnītu 9. vietu.

Vēlies komentēt? »
Madars+Razma+BDO+Lakeside+World+Professional+QthTxG2KY3Ll

Madars Razma uzsāks “Lakeside” pasaules čempionātu

3. janvārī Anglijā sāksies 2015. gada „Lakeside” pasaules čempionāts šautriņu mešanā, kurā otro gadu pēc kārtas startēs arī Latvijas vadošais šautriņu metējs Madars Razma. 

Komentāri ( 6 ) »

LDO novēl priecīgus svētkus!

Latvijas Darts Organizācija saka lielu paldies visiem spēlētājiem, atbalstītājiem un entuziastiem, kuri šosezon ar savām aktivitātēm veicināja šautriņu mešanas dzīvi Latvijā un novēl visiem Priecīgus Ziemassvētkus un panākumiem bagātu Jauno 2015. gadu!

Vēlies komentēt? »

Informācija par 2015. gada sezonu

Latvijas Darts Organizācija paziņo, ka 2015. gada Latvijas reitinga sezonu šautriņu mešanā  ir plānots sākt februāra sākumā Saulkrastos, kur no 6. līdz 8. februārim viesnīcā „Minhauzena Unda” tiek plānots 2015. gada Latvijas čempionāts. 

Vēlies komentēt? »
LDO_Latvijas_Kauss_2014_cempioni_individuali

Noslēgusies Latvijas reitinga sezona šautriņu mešanā

Aizvadītās nedēļas nogalē Saulkrastu viesnīcā „Minhauzena Unda” noslēdzās 2014. gada Latvijas reitinga sezona šautriņu mešanā, vienlaikus noskaidrojot kā „LDO Latvijas Kausa” jaunos čempionus, tā arī visas sezonas reitingu uzvarētājus. 

Vēlies komentēt? »