loader
2022-04-18
Lieldienu Jēkabpils kauss ir noslēdzies un čempioni noskaidroti Lieldienu Jēkabpils kauss ir noslēdzies un čempioni noskaidroti

Lieldienu Jēkabpils kauss ir noslēdzies un čempioni noskaidroti

Sacensību jaunumi
Lieldienu brīvdienās no 16. – 17. aprīlim tika aizvadītas Latvijas Darts virslīgas sacensības Jēkabpils Kauss 2022 šautriņu mešanā. 16. aprīlī individuāli kungu konkurencē A divīzijā uzvaru svinēja Nauris Gleglu (Bams darts), B divīzijā Sandis Dūks (ŠMSK Asās Adatas), dāmu konkurencē Irēna Bauze (ŠMK Priekule), jauniešu konkurencē Ralfs Laumanis un junioros Jēkabs Mālnieks (Saldus Darts). 17. aprīlī pāru sacensībās triumfēja Nauris Gleglu ar Mareku Gražuli un Sarmīte Lavrentjeva ar Kristīni Zaķīti.

Kungu individuālās sacensības

A divīzijā uzvaru svinēja Nauris Glegu (Bams Darts), kurš finālā ar 6:4 pārspēja divīzijas jaunpienācēju Uldi Ozoliņu (ŠMK Kuldīga). Tikmēr trešajā vietā ierindojās Aivars Šutka (SK Kuorsova) un Aigars Strēlis (ŠMK Priekule). Pēc šīm sacensībām vietu A divīzija zaudēja Kristaps Mickus (ŠMK Priekule) un nākamās sacensības aizvadīs B divīzijā.

B divīzijā 69 spēlētāju konkurencē uzvaru svinēja Sandis Dūks (ŠMSK Asās Adatas), kurš finālā ar 5:1 pārspēja Igoru Ņikitinu (Sandus Darts), bet trešajā vietā ierindojās Arturs Auders (ŠMK Priekule) un Haralds Trankals (ŠMSK Asās Adatas). Igors pateicoties sasniegtam finālam atgriezīsies A divīzijā, bet Sandis reitingā ierindojas 17. pozīcijā.

Gandarījuma turnīrā uzvaru svinēja Jānis Birznieks.

Dāmu individuālās sacensības

21 dāmas konkurencē uzvaru svinēja Irēna Bauze (ŠMK Priekule), kura finālā ar 5:3 pārspēja Sarmīti Lavrentjevu. Tikmēr trešajā vietā ierindojās Avelīna Lāce (ŠMK Vecpiebalga) un Marija Ružāne (SK Kuorsova).

Gandarījuma turnīrā uzvaru svinēja Anita Māldere.

Jauniešu individuālās sacensības

Jauniešu konkurencē spraigā finālā uzvaru svinēja Ralfs Laumanis, kurš ar 6:5 pārspēja Robertu Bulko (ŠMK Priekule). Trešajā vietā ierindojās Kristers Deiders un Ralfs Lieģis (abi DK Vienradzis).

Junioru individuālās sacensības

Junioru sacensībās uzvaru svinēja Jēkabs Mālnieks (Saldus Darts), kurš ar 3:0 finālā pārspēja Robertu Griezni (ŠMK Vecpiebalga). Trešajā vietā ierindojās Ričards Spūlis un Angelīna Turlā.

Kungu pāru sacensības

Kungu pāru sacensībās uzvaru svinēja Nauris Glegu ar Mareku Gražuli, kuri finālā ar 4:0 pārspēja Renāru medni un Armandu Tīmu. Trešajā vietā ierindojās Janis Cērps ar Uldi Ozoliņu un Jānis Kondrāts duetā ar Gunāru Ozoliņu.

Dāmu pāru sacensības

Dāmu konkurencē uzvaru svinēja Sarmīte lavrentjeva un Kristīne Zaķīte, kuras finālā ar 4:1 pārspēja Helēnu Gleglu un Laimu Upenieci. Trešajā vietā ierindojās Anita Puncule ar Mariju Ružāni un Vita Grebska ar Andu Seimani

Tabulas un statistika

Visa oficiālā sacensību informācija – spēļu protokoli, izspēļu tabulas un spēlētāju statistikas pieejams Dartconnect portālā.

Nākamās sacensības

Nākamās Latvijas Darts virslīgas reitinga sacensības notiks 28. maijā, kad tiks izspēlēts Vecpiebalgas Kauss 2022.