Zināms Latvijas izlases sastāvs Eiropas Kausam

Latvijas Darts Organizācija oficiāli paziņo, ka pēc vairāku gadu pārtraukuma atkal ir nokomplektēta Latvijas izlase startam WDF Eiropas Kausam, kurš šogad norisināsies no 20. līdz 24. septembrim Nīderlandē. 

Visi Latvijas Darts Organizācijas izvirzītie izlases kandidāti ir apstiprinājuši savu dalību 2016. gada Eiropas Kausā un ir kļuvis zināms, ka Latvijas dāmu izlasi pārstāvēs 2016. gada Latvijas čempione Anda Seimane no Jēkabpils, Irēna Bauze no Vaiņodes, Kristīne Kuzmane no Vecpiebalgas un Zeltīte Strade no Lizuma. Tikmēr kungiem izlasē iekļauti divi Priekules šautriņu metēji – Madars Razma un Aigars Strēlis, Nauris Gleglu no Kolkas, kā arī Guntars Stipins no Vecumniekiem.

Informācijai: Latvijas izlases sastāvs startam Eiropas Kausā tika noteikts pēc kritērijiem, par kādiem 2015. gada janvārī vienojās šautriņu mešanas klubu pārstāvji LDO, proti, pēc Latvijas reitinga turnīru rezultātiem laika posmā no 1. jūnija līdz 31. maijam, vērā ņemot Latvijas reitinga punktu piešķiršanas kārtību, to skaitā piecu labāko WDF pasaules reitinga turnīru rezultātus. Kā vienīgā izmaiņa tika ieviesta Latvijas čempiona automātisku iekļaušanu izlases sastāvā, kā tas ir pieņemts lielākajai daļai nacionālo šautriņu mešanas izlašu komplektēšanai Eiropas valstīs.

Dāmu reitings izlases komplektēšanai

Kungu reitings izlases komplektēšanai

Latvijas Darts Organizācija atvainojas par informācijas trūkumu sakarā ar nacionālās izlases komplektēšanas noteikumiem un atgādina, ka jebkura Latvijas izlases kandidāta pienākums būtu regulāri piedalīties Latvijas reitinga turnīros, tai skaitā nesot Latvijas šautriņu mešanas vārdu arī ārpus valsts robežām.

Šī gada laikā plānots izstrādāt noteikumus izlases komplektēšanai citiem WDF Eiropas un pasaules kausiem, kā arī Latvijas šautriņu metēju nosūtīšanai uz “World Masters” sacensībām, tāpēc ierosinājumu vai jautājumu gadījumā sazināties ar Latvijas Darts Organizāciju pa e – pastu jurijs@latviadarts.com.

One Response to Zināms Latvijas izlases sastāvs Eiropas Kausam

  1. Jānis I. says:

    Nu ko letiņi, jāparāda WDF kausā, ka LV komanda arī ir, un var samērā daudz!!! Uz priekšu!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *