Zeltīte Strade un Arūnas Čiplys uzvar „Jēkabpils Kausā”!

Ar Zeltītes Strades un Arūna Čipļa uzvaru 13. aprīlī Jēkabpilī noslēdzās „Jēkabpils Kausa” sacensības šautriņu mešanā, kurās kopumā startēja 6 jaunieši, 24 dāmas un 53 kungi no Latvijas un Lietuvas.

Jauniešu konkurencē atkal nepārspēts palika lietuvietis Rokas Aniulis no Kauņas kluba „Trajektorija”, aiz kura 2. vietā ierindojās Oskars Draulis no Smiltenes Darts Kluba, bet 3. vietu izcīnīja vienīgā jauniete Kristīne Kuzmane no Cēsu Darts Kluba „50”. Visus jauniešu sacensību rezultātus var aplūkot šeit.

Dāmu konkurencē finālā tikās divas Latvijas šautriņu metējas, kuru cīņā Smiltenes Darts Kluba pārstāve Zeltīte Strade ar rezultātu 4:3 pārspēja šautriņu mešans kluba „Asās Adatas” spēlētāju Sandiju Andersoni. 3. vietu dāmām izcīnīja Violeta Povilaitiene un Jurgita Bendinskiene no Lietuvas, savukārt dāmu gandarījuma turnīrā arī labākā bija lietuviete Renata Vaikutiene. Visus dāmu izslēgšanas spēļu rezultātus var aplūkot šeit, savukārt gandarījuma turnīra rezultātus šeit.

Kungu konkurencē cīņā par uzvaru iesaistījās Cēsu Darts Kluba „50” pārstāvis Nauris Gleglu un viens no Lietuvas labākajiem šautriņu metējiem Arūnas Čiplys, kuru duelī ar rezultātu 5:2 pārāks izrādījās lietuvietis. 3. vietu kungu konkurencē izcīnīja Guntars Stipins no Vecumnieku Darts Kluba un Aigars Strēlis no šautriņu mešanas kluba „Priekule”, savukārt gandarījuma turnīrā labākais izrādījās Jānis Pinka no šautriņu mešanas kluba „Asās Adatas”. Visus kungu izslēgšanas spēļu rezultātus var aplūkot šeit, savukārt gandarījuma turnīra rezultātus šeit.

Papildspēlē „Bullis” par uzvarētajiem kļuva lietuvas šautriņu metēji – dāmām Renata Vaikutiene, bet kungiem Darius Labanauskas.

Nākamās Latvijas un Baltijas reitinga sacensības notiks 4. maijā Bauskā, bet jau nākamās nedēļas nogalē Vācijā, pasaules reitinga turnīrā startēs divi Latvijas šautriņu metēji Nauris Gleglu un Madars Razma.

One Response to Zeltīte Strade un Arūnas Čiplys uzvar „Jēkabpils Kausā”!

  1. Erika says:

    Liels paldies par komandas Jonavas Vita un viņas komandu par labi organizētu un vairāk interesantu sacensību! Paldies par jautru vakara Vita pēc sacīkstēm Oasis bārā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *