Veikta Latvijas Izlases 2018 kandidātu atlase

Gatavojoties gaidāmājam WDF Eiropas čempionātam šautriņmešanā, kas šogad norisināsies Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā no 25.līdz 29.septembrim, Latvijas Darts organizācija ir veikusi kungu un dāmu izlašu kandidātu atlasi. Šajā gadā uz vietu Latvijas izlasē kandidē 12 kungi un 8 dāmas, no kuriem tiks atlasīti 4 labākie spēlētāji kungu konkurencē un 4 labākās spēlētājas dāmu konkurencē.
Balstoties uz Izlases atlases un sagatavošanās noteikumiem kandidāti tiks vērtēti pēc vairākem kritērijiem, to skaitā rezultātiem Latvijas reitinga sacensībās, BDO un WDF reitinga sacensībās, kā arī tiks aizvadīti četri spēļu sabraukumu posmi, kuros kandidāti mēros spēkiem savā starpā.
Kungu konkurencē Latvijas izlases kandidāti ir Aigars Strēlis, Uldis Zeitmanis, Nauris Gleglu, Jānis Kupšis, Rihards Slišāns, Gatis Lancers, Kristaps Mickus, Aivis Konstantinovičs, Žanis Buklovskis, Jānis Kalniņš, Guntars Stipins un Jānis Birznieks.
Dāmu konkurencē uz vietu Latvijas izlasē kandidēs Anda Seimane, Kristīne Mickus, Irēna Bauze, Sarmīte Lavrentjeva, Kristīne Zaķīte, Laima Upeniece, Sandija Andersone un Marija Ružāne.

One Response to Veikta Latvijas Izlases 2018 kandidātu atlase

  1. Armands Gustsons says:

    Kas par šitu?! LDO mājas lapa absolūti neatspoguļo darts dzīvi Latvijā. Kalendārs greizs, netiek līdzi jaunumiem. Skumji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *