Vecumnieku kauss 2013

23.02.2012 norisinājās Vecumnieku kauss 2013  šautriņu mešanā. Sacensībās startēja 62 kungi, 24 dāmas un 9 jaunieši no Latvijas un Lietuvas.

Sacensības uzsākām ar klusuma brīdi. Agrā sestdienas rīta no mums aizsaulē aizgāja Vecumnieku darts kluba ilggadējs dalībnieks un viens no līderiem Ivars Zilgalvis. Izsakām ģimenei viss dziļāko līdzjūtību zaudējot vīru, tēvu, vectēvu un draugu.

Kā ierasts sacensības tika uzsāktas ar apakšgrupas izspēli. Visās nominācijās no grupas izkļuva divi labākie spēlētāji.

Jaunieši  (9)

No Vecumniekiem kopā startēja 5 dalībnieki Arturs Bārtulis, Matīss Zandbergs, Salvis Pētersons, Endijs Vasiļjevs un Edgars Rollis. Izslēgšanas kārtā no Vecumnieku kluba iekļuva Endijs Vasiļjevs un Edgars Rollis. Abiem savstarpējie tiekoties ¼ finālā uzvarēja Edgars. Pusfinālos Edgars Rollis 3:2 pārspēja Oskaru Drauli (Smiltenes darts) un iekļuva finālā, kur viņu gaidīja Edgaras Grincevicius no Lietuvas. Finālā Edgars izvirzījās vadībā ar 1:0, bet tomēr zaudējums un 2. vieta. 2013 gada kausa ieguvējs jauniešu konkurencē Edgaras Grincevicius (Lietuva). Rezultāts 4:2 (42.30-40.06 punkti vidēji)

Dāmas (24)

Dāmu konkurencē no Vecumnieku darts kluba startēja 3 dalībnieces Lonija Stare, Lilija Trušinska un Olita Simaško. Izslēgšanas kārtā iekļuva Olita Simaško, diemžēl zaudējums pirmajā kārtā ieņemot 9.-16. vietu.  Vecumnieku kausu ieguva Vilma Armaliene (Lietuva) pārspējot Renata Vaikutiene (Lietuva). Rezultāts 4-1 (39.08-36.19 punkti vidēji)

Kungi (62)

Vecumnieku darts klubu pārstāvēja 4 dalībnieki Reno Roga, Broņislavs Trušinskis, Ingus Trušinskis un Guntars Stipins. Izslēgšanas kārtā iekļuva Guntars un Ingus. Ingus pirmajā kārtā piekāpās Jurijus Stekolnikovas(Lietuva) 3:4 un ieņēma 17.-32. vietu. Guntars aizcīnījās līdz ¼ finālam, kur piekāpās Arūnas Čiplys (Lietuva) 0:4 un ieņēma 5.-8. vietu. 2013. gada Vecumnieku kausu pirmo reizi kungu konkurencē izcīnīja kāds no Latvijas pārstāvjiem. Finālā  Aigars Strēlis (ŠMK Priekule) cīnījās ar savu pārinieku un kluba biedru Madaru Razmu (ŠMK Priekule). Rezultāts 4:3 (85.33 – 85.39 punkti vidēji)

Papildus balvu izcīņas      

Paralēli pamatturnīram varēja nopelnīt papildus balvas atzīmējoties ar ierakstiem 180, nobeigumiem virs 100 un pabeigtiem legiem zem 21 bultas. Lielākās balvas ieguva Madars Razma, Arūnas Čiplys un Darius Labanauskas. Tiem kas neizkļuva no apakšgrupām bija iespēja reabilitēties gandarījuma turnīrā. Kungiem uzvaru svinēja Darius Repšys(Lietuva), bet dāmām Kristīne Kuzmane (Cēsis 50). Gandarījuma turnīra finālā pārspējot mūsu  Loniju Stari 2:1.

Paldies visiem mūsu atbalstītājiem!

Vecumnieku novada domei par finansiālo atbalstu, Vecumnieku tautas nama pārstāvēm par telpām un viesmīlību,  apvienībai IMI par akustiskām iekārtām. Skolniekiem, Jānim Plūmem, Ivaram Sproģim, Guntim Vēverim, Gatim Vēverim un Vecumnieku kluba biedriem par tehnisko darbu turnīra organizēšanā. Bez šī atbalsta nebūtu iespējams jau trešo gadu pulcēt tik kuplu dalībnieku pulku Vecumniekos.

 

Detalizētāku informāciju par turnīra rezultātiem rakstā pievienotajos failos.

 

Ar cieņu,

Reno Roga

Vecumnieku darts klubs

 

 

 

 

 

.IMG_7347IMG_7369 Vecumniekukauss2013dāmas(1.-4. grupa) Vecumniekukauss2013dāmas(5.-8. grupa) Vecumniekukauss2013jaunieši(grupas) Vecumniekukauss2013jauniešiplayoff Vecumniekukauss2013kungi(grupas) Vecumniekukauss 2013 (gadarījuma kungi) Vecumniekukauss2013 (dāmas playoff) Vecumniekukauss2013 (gandarījuma dāmas) Vecumniekukauss2013 (kungi playoff)FinalEdgarsRollisEdgarasGrincevicius FinalMadarsRazmaAigarsStrēlis FinalVilmaArmalieneRenataVaikutiene   Ar cieņu, Reno Roga Vecumnieku darts klubs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *