Vecumniekos triumfē Darius Labanauskas un Ieva Brikmane-Buklovska

25.02.2012 norisinājās Vecumnieku kauss 2012  šautriņu mešanā. Sacensībās bija ieradušies rekordliels 99 dalībnieku skaits (60 kungu, 28  dāmu un 12 jauniešu kategorijā).

Jaunieši individuāli

Pusfinālā  Rolands Kovaļevskis (Bauskas darts) 3:0 pārspēja Matīsu Zandbergu (Vecumnieki), bet Oskars Draulis (Smiltenes darts klubs) 3:0 pārspēja Arturu Bārtuli (Vecumnieki). Fināls jauniešiem izvērtās gana dramatisks Oskars izvirzījās vadībā 3:0, bet tomēr zaudēja visu spēli 3:4 un Vecumnieku kauss 2012 jauniešu čempiona godu izcīnīja Rolands Kovaļevskis (Bauskas darts).

Jaunieši – grupas (PDF)

Jaunieši – play-off (PDF)

Jauniešu fināls (PDF)

Dāmas individuāli

Līdz pusfinālam šoreiz viens solis pietrūka Latvijas  čempionei 2012 Elīnai Putniņai (Smiltenes darts klubs), Vitai Grebskai (Lūsis),  Anitai Mikālei (Ezerzeme) un Ligitai Vilks (Pieci Vilki). Pusfinālos norisinājās sīvas cīņas un pirmajā pārī uzvaru svinēja Ieva Brikmane-Buklovska (Paddy Whelans) 4:3 pārspējot Ēriku Bogdanavičieni (Jonava), otrajā pārī uzvaru svinēja Irēna Bauze (ŠMK Priekule) 4:2 pārspējot Olitu Simaško (Vecumnieku darts klubs). Finālā rezultatīvāk spēlēja Ieva Brikmane-Buklovska uzvarot Irēnu Bauzi 4:0. Vecumnieku kauss 2012 čempione Ieva Brikmane-Buklovska (Paddy Whelans)

Dāmas individuāli – grupas (PDF)

Dāmas individuāli – play-off (PDF)

Dāmu fināls (PDF)

Kungi individuāli

Līdz pusfinālam viens solis pietrūka Latvijas čempionam 2012 Madaram Razmam (ŠMK Priekule), Darusam Repšis /Darius Repsys/ (Možeikiu darts sporto klubas) , Rihardam Tomašickim (Lūsis) un Guntaram Grebskim (Lūsis). Pusfinālā nevienam no Latvijas pārstāvjiem neizdevās uzvarēt. Rudolfs Mežeckis (individuāli) ar 1:4 piekāpās Dariusam Labanauskam/Darius Labanauskas/(Trajektorija), bet otrā pusfinālā Vecumnieku kausa 2011 finālā atkārtojums, kur tikās Aigars Strēlis (ŠMK Priekule) ar Arunu Čipli /Arunas Čiplys/ (Možeikiu darts sporto klubas). Aigars arī šoreiz piekāpās ar rezultātu 3:4. Finālā veiksmīgāk pie nospēlēja Darius uzvarot visu spēli 4:2 un Vecumnieku kausam jauns čempions Darius Labanauskas.

Kungi individuāli – grupas (PDF)

Kungi individuāli – play-off (PDF)

Kungu fināls (PDF)

Papildus balvu izcīņas       

Paralēli pamatturnīram norisinājās trīs balvu izcīņas BEST LEG, BEST CHECK-OUT un TRIPLE MASTER. Dāmām TRIPLE kategorijā nebija uzvarētājas, bet labāko CHECK-OUT uzrādīja Kristīne Bauze (ŠMK PRIEKULE), bet BEST LEG nobeidzot to ar 19 bultu uzrādīja Elīna Putniņa  (Smiltenes darts klubs). Kungiem viss daudz sarežģītāk un balvai TRIPLE pat notika pārspēle, kur Madars Razma (ŠMK Priekule) tomēr piekāpās Dariusam Labanauskam (Trajektorija), BEST CHECK-OUT un BEST LEG balvas ieguva Jurijs Botvinko (Paddy Whealans). Legu nobeidzot ar 12 bultu un CHECK-OUT veicot no 161. Gandarījuma turnīrā uzvaras svinēja Anita Puncule (Ezerzeme), bet kungiem Guntars Stipins (Vecumnieku darts klubs)

Gandarījuma turnīrs – kungi (PDF)

Gandarījuma turnīrs – dāmas (PDF)

Papildus balvas (PDF)

Bildes pagaidām ir pieejamas šeit. Vēlāk tās būs pievienotas Bilžu galerijā.

Paldies visiem dalībniekiem par atsaucību un iecietību. Uz tikšanos Vecumniekos Liliju kauss 2012, kas norisināsies 14. Jūlijā.

8 Responses to Vecumniekos triumfē Darius Labanauskas un Ieva Brikmane-Buklovska

 1. Madars says:

  Atjauninātais Latvijas reitings pagaidām ir šeit: http://www.smkpriekule.lv/?page_id=76
  Tur gan laikam vēl būs izmaiņas, jo saņēmu ziņu, ka vēl tiks licencēti jaunieši un dāmas.. Īsto LDO reitingu varētu ieraudzīt rīt, es ceru, ja viss notiks raiti 🙂

 2. Žanis says:

  Vai ņem vērā arī to, ka ja licencējies pēc sacensībām, tad tavi iepriekšējie rezultāti netiek ieskaitīti?

  • Madars says:

   Nu šis šobrīd ir aktuāls jautājums, par ko ir jālemj LDO. Man jau tur nekāda teikšana. Piemēram pēc Vecumnieku kausa tagad tika licencēti vēl vairaki spelētaji, piešķirt vai nepiešķirt viņiem punktus, to jau nelemju es. mans pienākums ir tikai irakstīt listītē.. Visādi citādi reitingā nav spēlētaju, kuri būtu licencējušies pēc mačiem 🙂

   • Madars says:

    Tas ir, nevis tika licencēti, bet drīzāk tiks licencēti, nezinu vai Jurijs jau ir saņēmis pieteikumu par viņiem, es tikai zinu, kuri tie būs. vairak ir jāprasa Jurijam, acīmredzot pēc kāda laika.

 3. martins.b. says:

  vai gadijumā zālē neuzradās zila jaka?

 4. Reno says:

  OK, naākamās sacensības Smiltenē tad varētu arī atdot, ja tas der protams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *