Tuvojas “Priekules Kauss 2013”

Šautriņu mešanas klubs “Priekule” ielūdz uz gada lielāko šautriņu mešanas turnīru Priekulē, Latvijas un Baltijas reitinga turnīru “Priekules Kauss 2013”, kurš šogad norisināsies 7. un 8. septembrī Priekules daudzfunkcionālajā sporta hallē.

Sacensību nolikums, kā arī reģistrācijas veidlapas un jau reģistrētie turnīra dalībnieki ir aplūkojami šautriņu mešanas kluba “Priekule” mājas lapas augšpusē. Papildus informācija par sacensībām ir pieejama pa e – pastu info@smkpriekule.lv vai zvanot sacensību galvenajam tiesnesim Madaram Razmam pa tālruni (+371)26490424.

Kā jau pēdējos gados ierasts, “Priekules Kauss” sāksies sestdien ar individuālajām sacensībām, savukārt svētdien uzvarētāji tiks noskaidroti pāru sacensībās. Kopējais turnīra balvu fonds arī šogad nebūs mazāks par 300 Ls!

Pagaidu informāciju par naktsmāju iespējām Priekules novadā ir aplūkojama šeit, savukārt par palikšanas iespējām kaimiņu Vaiņodes novadā lūgums sazināties ar Irēnu Bauzi.

Šautriņu mešanas turnīrs “Priekules Kauss 2013” notiek sadarbojoties Latvijas Darts Organizācijai ar šautriņu mešanas klubu “Priekule”. Arī šogad par balvam rūpēsies Priekules novada dome un SIA “Kalme4”, paldies arī medijiem – sportacentrs.com, diena.lv un ReKurZeme.lv.

Informācija tika sagatavota no šautriņu mešanas kluba “Priekule” mājas lapas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *