Tuvojas Latvijas čempionāts!

Ar 2013. gada Latvijas čempionātu, kurš norisināsies no 18. līdz 20. janvārim Saulkrastos, tiks atklāta arī jaunā šautriņu mešanas sezona Latvijā.  Latvijas čempionāta nolikumu var apskatīt šeit. Jau šobrīd ir atklāta reģistrēšanās uz sacensībām. Savus pieteikumus var sūtīt kā uz e-pastu jurijs@latviadarts.com, tā arī reģistrēties elektroniski, savukārt jau reģistrētos dalībniekus var apskatīt šeit.

Atgādinām, ka pērn individuāli dāmām par Latvijas čempioni kļuva Elīna Putniņa no Smiltenes Darts Kluba, savukārt kungiem savu otro Latvijas čempiona titulu izcīnīja Madars Razma no ŠMK “Priekule”. Savukārt pāros dāmām triumfēja Zeltīte Strade ar Vitu Grebsku, bet kungiem – Guntars Stipins ar Reno Rogu.

6 Responses to Tuvojas Latvijas čempionāts!

 1. Madars says:

  Čau visiem!
  9. un 10. februārī Somija notiek šautru turnīri – Tallukka Cup Open & Tallukka Masters! Abi ir WDF reitinga turnīri! Plašāka informācija šeit: http://www.darts.fi/docs/file/kilpailutoiminta/kisailmoituksia/TallukkaOpen2013.pdf Ja ir kāds, kurš vēlas braukt, tad sazinieties ar mani.. izbraukšana 8.02. agri no rīta un atgriešanās 11.02 vēlu vakarā.. Sīkāka informācija individuāli.. PS: Orientējošās izmaksas uz 200 Ls..

 2. Madars says:

  Nelielai informācijai… Tiek pārdotas šautras, kā saka īpašnieks, nedaudz testētās. Tās būs arī Saulkrastos, ta ka varēs arī pamēģināt.
  1. Target carrera (C3) barel 23g., cena 30Ls. Anglijas internetveikalā a180.co.uk ~40Ls+sūtīšana.
  2. Tony O`SHEA Target The Silver black (Titanium black stone) 26g,, cena 22Ls, Anglijas internet veikalā ~30Ls+sūtīšana.
  Pilns komplekts, orģinālais iepakojums.
  Zemāk links uz internet veikalu Anglijā un arī bildes.
  http://www.a180.co.uk

 3. Jānis I. says:

  Ja kādam vajag transportu no Rīgas uz Saulkrastiem, tad dodat ziņu. Es sestdien no rīta braucu uz turieni un svētdien pēc pāru mačiem atpakaļ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *