Turpinās reģistrēšanās “LATVIA OPEN 2014”

Latvijas Darts Organizācija informē, ka turpinās reģistrēšanās gada lielākajam šautriņu mešanas festivālam Baltijas valstīs – “LATVIA OPEN 2014”, kurš norisināsies no 2014. gada 7. līdz 9. novembrim Rīgā, “Maritim Park Hotel Riga” telpās un tā kopējais balvu fonds ir 5550 €.

“LATVIA OPEN 2014” ir gada lielākais šautriņu mešanas festivāls Baltijas valstīs un tās ir iekļautas WDF un BDO sacensību kalendāros, kas ļauj vienkopus Latvijā redzēt ne vien Baltijas labākos šautriņu metējus, bet arī daļu pasaules vadošo spēlētāju, jo turnīra uzvarētāji automātiski kvalificējas “Winmau World Masters 2015” sacensībām Anglijā.

Uz doto brīdi turnīram ir reģistrējušies 65 dalībnieki no Anglijas, Austrijas, Beļģijas, Dānijas, Igaunijas, Krievijas, Latvijas, Lietuvas, Nīderlandes, Norvēģijas, Skotijas, Somijas, Vācijas un Zviedrijas.

Kā jau pēdējos gados ierasts, šautriņu mešanas festivāls tiks atklāts jau piektdienas vakarā ar pielozēto pāru turnīru, sestdien notiks individuālās sacensības, savukārt svētdien uzvarētāji tiks noskaidroti pāros.

Iepriekšēja pieteikšanās sacensībām notiek elektroniski līdz 2014. gada 31. oktobrim un sacensību labākie spēlētāji tiks izsēti pēc WDF reitinga. Pieteikties sacensību norises vietā varēs arī sacensību dienā, bet spēlētāji, kuri būs pieteikušies pēc 1. novembra izsēti netiks!

Plašāka informācija par “LATVIA OPEN 2014” sacensībām ir pieejama turnīra mājas lapā – www.latviadartsopen.com.

Latvijas Darts Organizācija

3 Responses to Turpinās reģistrēšanās “LATVIA OPEN 2014”

  1. Madars says:

    Raymond van den Ende no Holandes meklē pārinieku! Ja ir kādi gribētāji, tad dodiet ziņu!

  2. Irēna says:

    Nevar piereģistrēt dāmu pārus!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *