17. martā Smiltenē tika noskaidroti  pirmie „Smiltenes Kausa” ieguvēji, par kuriem kļuva Ieva Brikmane – Buklovska damām, Aigars Strēlis kungiem un Rolands Kovaļevskis jauniešiem. Kopumā Smiltenē startēja 19 dāmas, 60 kungi un 5 jaunieši no Latvijas un Lietuvas.

Dāmu sacensību rezultāti (19) ; gandarījuma turnīrs

Jau otro Latvijas reitinga turnīru pēc kārtas dāmu turnīra finālā tikās Ieva Brikmane – Buklovska (ŠMSK „Asās Adatas”) ar Irēnu Bauzi (ŠMK „Priekule”) un arī šoreiz pārāka izrādījās rīdziniece – 4:2. 3. vietu Smiltenē izcīnīja Avelīna Lāce (Cēsu Darts Klubs „50”) un Sandija Andersone (ŠMSK „Asās Adatas”), savukārt par gandarījuma turnīra uzvarētāju kļuva Arita Ļeļeva no Smiltenes.

Kungu sacensību rezultāti (60) ; gandarījuma turnīrs

Kungu turnīra finālā spēkiem mērojās Aigars Strēlis (ŠMK „Priekule”) un Nauris Gleglu (Cēsu Darts Klubs „50”), kurā šoreiz ar rezultātu 5:3 labāks izrādījās priekulnieks. 3. vietu ieguva Jānis Ieviņš (Cēsu Darts Klubs „50”) un Arūnas Čiplys no Lietuvas, savukārt gandarījuma turnīrā nepārspēts palika Ģirts Ločmelis (ŠMK „Priekule”).

Jauniešu sacensību rezultāti (5)

Jauniešu sacensībās kopumā uz starta izgāja 5 šautriņu metēji, no kuriem finalā tikās Rolands Kovaļevskis (SK „Bauskas Darts”) ar Romanu Kropivjanski no Lietuvas un šajā cīņā ar rezultātu 3:1 pārāks izrādījās šī brīža labākais Latvijas jaunietis, turklāt jāpiemin, ka R. Kovaļevskis aizcīnījās līdz 5. vietai arī kungu konkurencē! 3. vietu jauniešiem ieņēma Mārtiņš Dombrovskis un Oskars Draulis („Smiltenes Darts Klubs”).

Nākamās Latvijas reitinga sacensības notiks 7. aprīlī Jēkabpilī, kur tiks noskaidroti „Jēkabpils Kauss 2012” uzvarētāji.

5 Responses to Smiltenē triumfē Ieva Brikmane – Buklovska, Aigars Strēlis un Rolands Kovaļevskis