Sestdien Rīgā ģimeņu sporta diena!

Šo sestdien, 11.maijā pie universālveikala „Elkor Plaza” Brīvības ielā 201, notiks vērienīgs pasākums ģimenēm, kurā ikviens klātesošais varēs iepazīties ar sporta veidiem, kuri Latvijā nav popularitātes un masveidības augšgalā, tai skaitā ar šautriņu mešanu.

Latvijas Darts Organizācija aicina no plkst. 11.00 visus interesentus, kuri vēlas iepazīties ar šo sporta veidu tuvāk. Tāpat ar savu sporta veidu būs gatavi iepazīstināt arī frisbija, lakrosa, loka šaušanas, badmintona, inline hokeja, skeitborda, beisbola, galda tenisa, šaha, galda futbola, armrestlinga, dambretes, svara bumbu celšanas, teikvando un citu sporta veidu pārstāvji un entuziasti.

Pasākumā būs sporta veidu paraugdemonstrējumi, jaunu dalībnieku uzņemšana sporta veidu treniņgrupās, varēs iepazīties ar visdažādāko vasaras bērnu nometņu piedāvājumiem, notiks sacensības, spēka un veselības pārbaudes, jautras atrakcijas visai ģimenei, veselīgu ēdienu, dzērienu tirdzniecība, sporta inventāra stendi un testi, kā arī īpašas cenas velosipēdiem, skrituļslidām un daudzām citam precēm.

Piedaloties “Ģimeņu sporta dienas” stafetēs, ikviena ģimene piedalīsies izlozē – balvas nudien būs vērtīgas. Piemēram, Turkish Airlines izlozēs avio biļetes Rīga – Stambula – Rīga 2 personām. Ja braucienā vēlēsies doties vēl kāds, līdzbraucējiem 20% atlaide.

Plašāka informācija par pasākumu ir atrodama šeit.

Aicinājums Latvijas šautriņu mešanas klubiem un to pārstāvjiem iesaistīties šajā pasākumā un iespēju robežās prezentēt arī savu klubu un sporta veidu kā tādu. Plašāka informācija pie Madara, tālrunis: 26490424.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *