N. Gleglu un M. Razma startē “Scottish Open 2013″!

No 15. līdz 17. februārim Skotijas galvaspilsētā Glāzgovā norisinājās WDF un BDO reitinga sacensības šautriņu mešanā – „Skotijas Open 2013”, kurā kopumā piedalījās 202 dāmas un 1296 kungi no 13 Eiropas valstīm, tai skaitā pirmo reizi šajā turnīrā startēja arī Madars Razma no ŠMK “Priekule” un Cēsu Darts Kluba „50” šautriņu metējs Nauris Gleglu.

Diemžēl individuālajās sacensībās cīņa par augstām vietām Latvijas šautriņu metējiem izpalika un Madars Razma izkrita turnīra 4. kārtā pēc zaudējuma ar 2:3 un ieņēma 129. vietu, bet Nauris Gleglu turnīru noslēdza vienu kārtu agrāk ar 257. vietu. Par turnīra uzvarētaju kļuva Wesley Harms no Nīderlandes.

Arī svētdien notiekošajās pāru sacensībās Latvijas pāris piedzīvoja sāpīgu zaudējumu sacensību 4. kārtā, kā rezultātā 261 pāra konkurencē nācās samierināties ar ieņemtu 33. vietu. Par uzvarētājiem pāru konkurencē kļuva James Wilson un Gary Robson no Anglijas.

Nākamās nedēļas nogalē Vecumniekos turpināsies Latvijas un Baltijas reitinga sezona, kur tiks noskaidroti 2013. gada „Vecumnieku Kausa” ieguvēji.

Informācija tika sagatavota no Skotijas Darts Federācijas mājas lapas.