Saulkrastu Kausu 2017 izcīna Sarmīte Lavrentjeva un Gatis Lancers

Saulainajos Saulkrastos šogad uz Latvijas reitinga sacensībām bija ieradušies 54 kungi un 24 dāmas. Turnīra balvu fonds bija 630 eiro. Karstā spēļu zāle izrādījās liels pārbaudījums, taču tā kā apstākļi visiem bija vienādi, uzvarēja spēcīgākie.

Dāmām pirmajā astotniekā tikai Latvijas pārstāves. Par uzvarētāju kļuva Sarmīte Lavrentjeva (BAMS pool house), finālā pieveicot ŠMK “Priekule” pārstāvi Irēnu Bauzi. Bronzas godalgas saņēma Kristīne Mickus (ŠMK “Priekule”) un Kristīne Zaķīte (BAMS pool house). Par gandarījuma turnīra uzvarētāju kļuva Ilze Ozola (DK Irlava).

Kungu sacensībās nepārspēts palika Gatis Lancers (BAMS pool house). Finālā tika pieveikts lietuvietis Mindaugas Barauskas. Trešo vietu sadalīja Aigars Strēlis (ŠMK “Priekule”) un Gatis Ozols (DK Irlava). Gandarījuma turnīrā labākais bija igaunis Vilmar Juro.

Jauniešu turnīrā startēja tikai divi dalībnieki. Uzvarēja Rihards Slišāns, otrajā vietā Ralfs Laumanis.

Pāru sacensībās karstums tik ļoti vairs nemocīja, vienīgi finālmaču dalībniekus pakaitināja spožā saule. Dāmām finālā sacentās divu ģimeņu pārstāves. Par uzvarētājām kļuva ŠMK “Priekule” pārstāves Irēna Bauze un Kristīne Mickus, kuras finālā pārspēja lietuvietes Alginu Juknaiti un Astu Juknieni. Bronza Marijai Ružānei un Zeltītei Stradei, kā arī Sandijai Andersonei un Laimai Upeniecei. Kungu turnīrā no 13 pāriem precīzākie izrādījās Aigars Strēlis un Kristaps Mickus, kuri pieveica Aivaru Šutku un Laimoni Nagli. Mindaugas Barauskas/Gintaras Nagevičius un Rihards Tomašickis/Gatis Ozoliņš saņēma trešās vietas godalgas.

Saulkrastu Kauss 2017 kungu individuālo sacensību rezultāti

Saulkrastu Kauss 2017 dāmu individuālo sacensību rezultāti

Saulkrastu Kauss 2017 kungu pāru sacensību rezultāti

Saulkrastu Kauss 2017 dāmu individuālo sacensību rezultāti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *