Saulkrastos uzvar Jankūnas, Strade un Strēlis!

15. augustā Saulkrastos norisinājās 2015. gada Saulkrastu čempionāts, kuras, kā ierasts, bija Latvijas un Baltijas reitinga sacensības. Kopumā Saulkrastos startēja 3 jaunieši, 19 dāmas un 54 kungi no Anglijas, Igaunijas, Latvijas un Lietuvas.

Jauniešu konkurencē par uzvarētāju kļuva lietuvietis Ugnius Jankūnas, aiz sevis atstājot Rihardu Slišānu no Vecumniekiem un Ralfu Laumani no Liepājas.

Dāmu konkurencē nepārspēta palika daudzkārtējā Latvijas čempione Zeltīte Strade no Lizuma, kura finālā ar rezultātu 4:2 uzvarēja lietuvieti Astu Juknieni, bet 3. vietu izcīnīja Signe Sinkeviča no Saulkrastiem un Irēna Bauze no Vaiņodes.

Kungiem finālā tikās priekulnieks Aigars Strēlis un lietuvietis Arūnas Čiplys un ar rezultātu 5:2 pārāks izrādījās Priekules šautriņu metējs. 3. vietu izcīnīja Gatis Lancers no Valmieras un lietuvietis Mindaugas Barauskas.

Jāatzīmē, ka Saulkrastu čempionāta kopējais balvu fonds šogad bija 850 eiro, par ko turnīra organizatori saka paldies PA „Saulkrastu kultūras un sporta centrs”, Jurģim Grabčikam un Signei Sinkevičai.