Sākusies pieteikšanās „PDC Nordic & Baltic” Latvijas tūres posmiem Rīgā

„PDC Nordic & Baltic” mājas lapā ir sākusies pieteikšanās 4. un 5. novembrī Rīgā gaidāmajiem Latvijas tūres posmiem. „PDC Nordic & Baltic” viesošanās Rīgā būs pirmās šāda līmeņa sacensības Baltijas valstīs un tās kopējais balvu fonds būs 10 tūkstoši eiro. 

Jāatzīmē, ka šosezon jau ir aizvadīti 8 posmi Dānijā, Zviedrijā, Norvēģijā un Somijā un tieši Rīgā tiks paziņoti tie divi spēlētāji, kuri decembra vidū dosies uz Londonā notiekošo PDC pasaules čempionātu profesionāļiem. Tiesa gan, par vietu pasaules čempionātā pilnīgi drošs jau var justies Kims Viljanens no Somijas, kurš jau šobrīd ir garantējis uzvaru kopvērtējumā. Tuvu pasaules čempionātam ir arī soms Marko Kantele, tomēr teorētiski kvalificēties pasaules čempionātam nav zaudējuši arī trīs Zviedrijas sportisti – Deniss Nilsons, Magnus Karis un Daniels Larsons. Latvijas vadošais šautriņu metējs Madars Razma (ŠMK „Priekule”) sezonas reitingā ieņem 12. vietu, bet Nauris Gleglu („Bams pool house”) atrodas 21. pozīcijā.

Reģistrēšanās turnīriem notiek „PDC Nordic & Baltic” mājas lapā un dalības maksa katram turnīram ir 30 eiro. Informācijai: Spēlētāju reģistrācija tiek apstiprināta tikai pēc dalības maksas maksājuma veikšanas.

Plašāka informācija par sacensībām ir pieejama „PDC Nordic & Baltic” mājas lapā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *