Priekulē triumfē Laumanis, Slišāns, Lavrentjeva un Razma

19. un 20. augustā Priekulē tika noskaidroti 2017. gada “Priekules Kausa” čempioni šautriņu mešanā, par kuriem junioru konkurencē kļuva Ralfs Laumanis, jauniešiem Rihards Slišāns, bet dāmām un kungiem attiecīgi labākie bija Sarmīte Lavrentjeva un Madars Razma. Kopumā šajās Latvijas un Baltijas reitinga sacensībās startēja 6 juniori, 6 jaunieši, 16 dāmas un 51 kungs no Baltkrievijas, Igaunijas, Latvijas un Lietuvas.

Junioru un jauniešu konkurenci lielākoties veidoja šautriņu mešanas kluba “Liepāja” audzēkņi un likumsakarīgi arī mājās veda lielāko daļu godalgu. Par uzvarētāju junioru konkurencē kļuva Ralfs Laumanis, kurš finālā pārspēja Robertu Buļko, savukārt 3. vietas izcīnīja Ance Aļļe un Niks Janeks Kreitāls. Tikmēr Jauniešiem savu kārtējo panākumu šogad guva Vecumnieku šautriņu metējs Rihards Slišāns, kurš finālā pieveica Ralfu Laumani, bet 3. vietas ieņēma Alise Veite un Ance Aļļe.

Dāmu konkurencē finālā tikās abas pašreizējās Latvijas reitinga līderes – Anda Seimane (BDK “Lūsis”) un Sarmīte Lavrentjeva (“BAMS”), kurām šis jau bija trešais savstarpējais fināls šogad un arī šoreiz pārāka izrādījās Sarmīte Lavrentjeva, tādējādi vienlaicīgi kļūstot arī par jauno Latvijas reitinga līderi. 3. vietu dāmām individuāli ieņēma šautriņu mešanas kluba “Priekule” pārstāves – Kristīne Mickus un Irēna Bauze, savukārt 5. vietu ieguva Sandija Andersone, Kristīne Zaķīte (abas no “BAMS”), Marija Ružāne (Gulbenes SK “Šķēps”) un Areta Kovaļevska (SK “Bauskas Darts”).

Kungu konkurencē Priekulē dominēja vietēji šautriņu metēji un finālā tikās Madars Razma ar Latvijas reitinga pārliecinošo līderi Aigaru Strēli. Šoreiz gan spraigas cīņas izpalika un pārliecinošu panākumu guva Madars Razma. 3. vietu izcīnīja vēl viens ŠMK “Priekule” pārstāvis Kristaps Mickus un lietuvietis Arūnas Čiplis, bet 5. vietu ieņēma Aivars Šutka, Rihards Tomašickis (abi no Gulbenes SK “Šķēps”), Atis Bialkovskis (“Paddy Whelans”) un Eldars Abdulajevs no Baltkrievijas.

“Priekules Kausa” dāmu pāru turnīrā par čempionēm kļuva Sarmīte Lavrentjeva un Kristīne Zaķīte (“BAMS”), kuras spraigā finālā pārspēja Andu Seimani un Vitu Grebsku (BDK “Lūsis”), savukārt 3. vietu izcīnīja Marija Ružāne ar Zeltīti Stradi (Gulbenes SK “Šķēps”) un Irēna Bauze ar Kristīni Mickus (ŠMK “Priekule”). Tikmēr kungiem triumfēja Aigars Strēlis un Kristaps Mickus (ŠMK “Priekule”), kuri finālā pārspēja Eldaru Abdulajevu un Dmitriju Beku no Baltkrievijas. 3. vietu kungu pāru turnīrā ieņēma Gatis Ozols (Irlava) ar Artūru Bauzi (ŠMK “Priekule”) un Madars Razma  (ŠMK “Priekule”) ar Rihardu Slišānu (Vecumnieku Darts Klubs).

Šautriņu mešanas klubs “Priekule” saka lielu paldies Priekules novada pašvaldībai par atbalstu turnīra organizēšanai un Latvijas Darts Organizācijai par sarūpēto inventāru. Tāpat paldies Erikam Mačiūnam par balvām kā mazākajiem junioru konkurencē, tā arī pārsteiguma balvām pieaugušajiem. Paldies arī SIA “Kalme 4″ un ŠMK “Priekule” prezidentam Ērikam Gertneram personīgi par sagādātajām piemiņas balvām. Un visbeidzot sacensību organizatori saka lielu paldies pašiem sacensību dalībniekiem! Liels prieks, ka šogad jau ierastajiem Latvijas un Lietuvas spēlētājiem konkurenci veidoja arī šautriņu metēji no Baltkrievijas un  Igaunijas!