Pelēkais Rudens 2013./14. noslēdzies

PELĒKAIS RUDENS 2013./14.

(sezona noslēgusies)

Lai arī daudziem liksies jocīgi, kā Pelēkais Rudens varēja beigties, vienā no karstākajām šī gada pavasara dienām? Turnīrs radās vien 5 gadus atpakaļ, kad aukstām lietus lāsēm sitoties loga rūtīs, daba bija ieņēmusi pelēcīgi brūnu nokrāsu. Ejot laikam, mainījies turnīrs, tā vadītāji, spēlētāji un kas zina varbūt nākamo gadu mainīsies tā nosaukums, bet mērķis attīstīties un kļūt labākiem šautriņu metējiem paliks nemainīgs.  No visiem aizvadītajiem turnīriem, šis bija pirmais 9 mēnešus garais maratons, kurš tika pielīdzināts sporta aprindās labi zināmajam Rudens-Pavasaris izspēles formātam. Pirms sezonas noslēdzošā posma dažiem spēlētājiem un spēlētājām sevi bija jāparada kā nekad un jācer, ka veiksme būs sabiedrotā netiešajās cīņās.

Dāmām izšķirošais mirklis bija play-off spēlē starp Andu Seimani – Olitu Simaško, kur abām derēja tikai uzvara. Olitai, lai turpinātu cīņu par 3. vietu kopvērtējumā, bet Andai, lai noturētu pārsvaru un izcīnītu kausu. Anda Seimane (BDK Lūsis) izcīnīja uzvaru spēlē un arī dāmu kopvērtējumā. Bez uzvaras kopvērtējumā, Anda vēl pievienoja papildus nominācijas balvu ‘’180’’. Turnīrā atzīmējoties ar 5 iemestiem 180. 2. vieta Aretai Kovaļevskai (Bauskas Darts), 3. vietā un pārsvaru nosargāja Anita Māldere (Bauskas Darts), 4. vieta Olita Simaško (Vecumnieku DK) un 5. vieta Anita Vents (Bauskas Darts). Papildus nominācijā ‘’Checkout’’ neizšķirts – diplomus kā arī balvas ieguva Olita Simaško un Vita Grebska (BDK Lūsis), abām turnīra gaidā pabeidzot legu ar 100+ punktiem 4 reizes.

Kungiem pirms beidzamā posma jautājumi daudz mazāk. Tie bija tikai divi, kurš iegūs 2. vietu Guntars Stipins (Vecumnieku DK) vai Guntars Grebskis (BDK Lūsis) un kurš būs 4. vietā Oskars Kovaļevskis (Bauskas darts) vai Armands Užulis (Vecumnieku DK).  Ingus Trušinskis (Vecumnieku DK) jau pirms pēdējā posma uzvaras kausus kopvērtējuma un papildus nominācijās ‘’180’’ un ‘’Checkout’’ bija pārliecinoši nosvēris sev par labu. Ingus Pelēkā Rudens kausu izcīnīja jau trešo reizi un turpmāk pie sevis uzglabās līdz šim ceļojošo kausu. 2. vietu nosargāja un kopvērtējumā finišēja Guntars Stipins, 3. vietā Guntars Grebskis, 4. vietā Oskars Kovaļevskis un 5. vietā Armands Užulis.

Turnīra gaitā tika piefiksētas arī daži nozīmīgi ieraksti. Augstākais nobeigums dāmām Olitai un Vitai no 140, ātrākais legs Andai 15 bulta. Kungiem augstākais nobeigums Andrim Zalakam (BDK Lūsis) no 156, ātrākais legs Ingum un Rihardam Tomašickim (BDK Lūsis) ar 13 bultu.

Šī bija pārmaiņu sezona gandrīz visos jautājumos. Neiztika arī bez noslēguma pasākuma izmaiņām. Burvīgu noslēgumu, gribētos teikt, balli bija saorganizējuši BDK Lūsis pārstāvji, kur dzīvās mūzikas pavadībā dalībnieki varēja atcerēties valša soļus kā arī iemēģināt balss saites dziesmu karos. Liels Paldies Vitai Grebskai par lielisko noslēguma balli, Bauskas darts par ‘’PRET TANKU MĪNU’’ un visiem dalībniekiem par sportiski veiksmīgu aizvadīto sezonu.

Detalizētāka informācija par izcīnītām vietām, papildus nominācijām un ierakstiem pievienotā failā.

Peleka rudens 2013-14 kopvertejums

 

Uz tiekšanos,

Ar cieņu,

Reno Roga

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *