Noskaidroti pirmie “Vaiņodes Kausa” čempioni!

22. februārī Vaiņodē norisinājās pirmais „Vaiņodes Kauss” šautriņu mešanā, kurš reizē bija arī šīs sezonas otrais Latvijas reitinga turnīrs, kopumā pulcējot 6 jauniešus, 18 dāmas un 45 kungus no Latvijas un Lietuvas. 

Jauniešu konkurencē finālā tikās divi Lietuvas pārstāvji, kuru starpā pārāks izrādījās Rokas Aniulis no Kauņas, kurš finālā ar rezultātu 3:0 pārspēja Kornēliju Lušaiti no Jonavas, savukārt 3. vietu izcīnīja vēl viens lietuvietis – Ugnius Jankūnas no Elektrēniem. Jauniešu sacensību rezultātus var aplūkot šeit.

Dāmu konkurencē finālā tikās Zeltīte Strade no Lizuma un Kornēlija Lušaite no Jonavas, kuru spraigā finālcīņā ar rezultātu 5:4 pārāka izrādījās Latvijas šautriņu metēja Zeltīte Strade. 3. vietu dāmu konkurencē izcīnīja Ieva Brikmane – Buklovska no Rīgas un Kristīne Bauze no Vaiņodes, savukārt 5. vietu ieguva Irēna Bauze no Vaiņodes, Violeta Povilaitiene no Kauņas, Anita Māldere no Bauskas un Jekaterina Kuškova no Viļņas. Dāmu grupu turnīra rezultātus var aplūkot šeit, savukārt izslēgšanas spēļu rezultātus šeit.

Kungu konkurencē finālā tikās Latvijas un Lietuvas patreizējie čempioni, kuru duelī Darius Labanauskas no Kauņas ar rezultātu 5:3 uzvarēja Madaru Razmu no Priekules. 3. vietu kungu konkurencē izcīnīja Arūnas Čiplis no Mažeiķiem un Rūdolfs Mežeckis no Zaķumuižas, savukārt 5. vietu ieguva Andris Ziemelis no Kalētiem, Rihards Tomašickis no Jēkabpils, Tomas Riaubišķis no Jonavas un Žanis Buklovskis no Rīgas. Kungu grupu turnīra rezultātus var aplūkot šeit, savukārt izslēgšanas spēļu rezultātus šeit

 Par gandarījuma turnīra uzvarētāju kļuva Jānis Ieviņš no Cēsīm, kurš finālā ar rezultātu 2:1 uzvarēja Aleksandru Kalderauski no Bauskas. Gandarījuma turnīra rezultātus var aplūkot šeit.

Sacensību organizatori saka lielu paldies par atbalstu Vaiņodes novada domei, kā arī pateicas visiem sacensību dalībniekiem par dalību pirmajā „Vaiņodes Kausā”!

6 Responses to Noskaidroti pirmie “Vaiņodes Kausa” čempioni!

 1. Irēna says:

  Paldies, visiem kuri ieradās. Ceru, ka bijāt daudz maz apmierināti, centāmies.

 2. Zanis says:

  Irēna nebija ne vainas. Bija labi 😉

 3. Jānis says:

  Paldies organizatoriem. Viss bija ļoti labi!

 4. Huans says:

  piekrītu, viss bija lieliski 😉 malači!

 5. Irēna says:

  Paldies par labiem vārdiem!

 6. Madars says:

  Es nebiju apmierināts.. ar savu parādīto sniegumu 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *