Noskaidroti pirmie “Latgales Kausa” čempioni!

5. maijā Rēzeknē tika noskaidroti pirmie „Latgales Kausa” ieguvēji, par kuriem dāmu un kungu konkurencē attiecīgi kļuva Erika Bagdonavičiene un Darius Labanauskas no Lietuvas, savukārt jauniešu konkurencē atkal nepārspēts palika Rolands Kovaļevskis no Bauskas. Kopumā turnīra startēja 16 dāmas, 34 kungi un 4 jaunieši no Latvijas un Lietuvas.

Jauniešu konkurencē savu kārtējo uzvaru šogad svineja Rolands Kovaļevskis (SK „Bauskas Darts”), kurš finālā ar rezultātu 3:1 pieveica Matīsu Zandbergu (Vecumnieku Darts Klubs), savukārt 3. un 4. vietu attiecīgi izcīnīja Edvīns Morozs (Rēzekne) un Mārtiņš Dombrovskis (Vecumnieku Darts Klubs). Jauniešu sacensību rezultāti (4): grupu turnīrs; izslēgšanas spēles

Dāmu konkurencē spraigā finālā spekiem mērojās Erika Bagdonavičiene (Jonavas „Strele”) un Zeltīte Strade (Smiltenes Darts klubs), kurā ar rezultātu 4:3 tomēr pārāka izrādījās lietuviete. 3. vietu „Latgales Kausā” izcīnīja Elīna Putniņa (Smiltenes Darts Klubs) un Avelīna Lāce (Cēsu Darts Klubs „50”), savukārt par gandarījuma turnīra uzvarētaju kļuva Anita Māldere (SK „Bauskas Darts”). Dāmu sacensību rezultāti (16): grupu turnīrs; izslēgšanas spēles; gandarījuma turnīrs

Kungu konkurencē finālā tikās Darius Labanauskas (Kauņas „Trajektorija”) un Rūdolfs Mežeckis (Zaķumuiža) un arī šajā finālā ar rezultātu 5:1 pārāks izrādījās Lietuvas šautriņu metējs, savukārt 3. vietu izcīnīja Guntars Stipins (Vecumnieku Darts Klubs) un Madars Razma (ŠMK „Priekule”), bet par gandarījuma turnīra uzvarētaju kļuva Reno Roga (Vecumnieku Darts Klubs). Kungu sacensību rezultāti (34): grupu turnīrs; izslēgšanas spēles; gandarījuma turnīrs

Statistikā ar visvairāk „180” jeb 9 maksimumiem turnīrā atzīmejās Madars Razma, lielāko nobeigumu no 130 uzstadīja Darius Labanauskas un Madars Razma, vēl no 129 legu beidza Guntars Stipins, savukārt visātrākais legs ar 12., 13. un 14. bultu arī Dariusam Labanauskam, bet ar 13. bultu Madaram Razmam un Rihardam Tomašickim. Visa turnīra statistika

Nākamās Latvijas un Baltijas reitinga sacensības notiks jau pēc nedēļas 12. maijā Bauskā, kur tiks noskaidroti „Bauskas Kauss 2012” uzvarētāji. Visi lapni aicināti!