Noskaidroti „Cēsu Kausa” ieguvēji!

Ar Oskara Drauļa, Elīnas Putniņas un Dariusa Labanauska uzvaru 25. maijā Cēsīs noslēdzās „Cēsu Kauss” šautriņu mešanā, kurās kopumā startēja 8 jaunieši, 32 dāmas un 43 kungi no Igaunijas, Latvijas un Lietuvas.

Jauniešu konkurencē finālā atkal tikās šī brīža Latvijas un Lietuvas labākie jaunieši, kuru cīņā „Smiltenes Darts Kluba” pārstāvis Oskars Draulis ar rezultātu 3:0 pieveica Roku Aniuli no Kauņas kluba „Trajektorija”. 3. vietu jauniešu konkurencē izcīnīja Edgars Rollis no „Vecumnieku Darts Kluba” un Sandra Rimkevičiūte no Lietuvas.

Jauniešu sacensību rezultāti (8) grupu turnīrs; izslēgšanas spēles

Dāmu konkurencē otrajās sacensībās pēc kārtas triumfēja „Smiltenes Darts Kluba” pārstāve Elīna Putniņa, kura finālā ar rezultātu 4:2 pārspēja Ēriku Bagdonavičieni no Jonavas kluba „Strele”. 3. vietu dāmām izcīnīja lietuviete Jurgita Bendinskiene un ŠMK „Priekule” šautriņu metēja Irēna Bauze. Gandarījuma turnīrā uzvarēja Ilze Ulbika no „Pieciem Vilkiem”.

Dāmu individuālo sacensību rezultāti (32): 1. – 4. grupa; 5. – 8. grupa; izslēgšanas spēles; gandarījuma turnīrs

Arī kungu konkurencē kārtējās sacensībās pēc kārtas nepārspēts palika lietuvietis Darius Labanauskas, kurš šoreiz finālā ar rezultātu 5:4 pieveica priekulnieku Madaru Razmu, savukārt 3. vietas ieņēma Meelis Aule no Igaunijas un Ilvars Draulis no „Smiltenes Darts Kluba”. Gandarījuma turnīrā uzvarēja Igaunijas šautriņu metējs Vilmars Juro.

Kungu individuālo sacensību rezultāti (43): 1. – 4. grupa; 5. – 8. grupa; izslēgšanas spēles; gandarījuma turnīrs

Nākamās Latvijas reitinga sacensības notiks 17. augustā Saulkrastos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *