Noskaidroti čempioni „Priekules Kausā” šautriņu mešanā!

Ar spraigām cīņām divu dienu garumā 7. un 8. septembrī Priekules daudzfunkcionālajā sporta hallē norisinājās gada lielākās šautriņu mešanas sacensības Priekulē – „Priekules Kauss 2013”, kuras tika iekļautas arī Latvijas un Baltijas reitinga sacensību kalendārā, tādējādi Priekulē sapulcējot daļu labāko Baltijas šautriņu metēju. Kopumā turnīra laikā uz starta izgāja vairāk nekā pus simts dalībnieku no Latvijas un  Lietuvas.

7. septembris – individuālās sacensības

Individuāli jauniešu konkurencē par uzvarētāju kļuva perspektīvais lietuvietis Rokas Aniulis, kurš finālā ar rezultātu 3:0 pārspēja Korneliju Lušaiti.

Dāmu konkurencē savu otro uzvaru Priekulē izcīnīja „Smiltenes Darts Kluba” pārstāve un patreizējā Latvijas čempione Zeltīte Strade, kura finālā ar 5:3 pārspēja šautriņu mešanas kluba „Priekule” pārstāvi Irēnu Bauzi, savukārt 3. vietu izcīnīja vēl viena ŠMK „Priekule” pārstāve Kristīne Bauze, kā arī Areta Kovaļevska no SK „Bauskas Darts”. Gandarījuma turnīrā nepārspēta palika Jonavas „Strele” pārstāve Renata Vaikutiene.

Kungu konkurencē jau sesto reizi nepārspēts palika Arūnas Čiplys no Mažeiķu Darts SK, kurš finālā atspēlējās no 1:4 un ar rezultātu 5:4 uzveica Dariusu Labanausku no „Smiginis LT” kluba, savukārt 3. vietu izcīnīja ŠMK „Priekule” pārstāvis Madars Razma un Cēsu Darts Kluba „50” šautriņu metējs Nauris Gleglu. Jāatzīmē, ka arī pusfinālcīņas izvērtās gana spraigas un kā priekulnieks, tā arī talsenieks lietuviešiem piekāpās ar rezultātu 4:5. Gandarījuma turnīrā uzvarēja ŠMK „Priekule” šautriņu metējs Andris Ziemelis.

8. septembris – pāru sacensības

Pāru sacensībās dāmu konkurencē jau ceturto gadu pēc kārtas par čempionēm kļuva šautriņu mešanas kluba „Priekule” pārstāves Irēna Bauze un Kristīne Bauze, kuras finālā ar rezultātu 5:0 pārspēja Korneliju Lušaiti un Vitu Orlovieni no Jonavas „Strele”, savukārt 3. vietu turnīrā izcīnīja Ieva Brikmane – Buklovska un Sandija Andersone no„Paddy Whelans” un Renata Vaikutiene un Sandra Rimkevičiūte no Jonavas „Strele”.

Kungu konkurencē triumfēja talsenieks Nauris Gleglu un priekulnieks Madars Razma, kuri spraigā finālā ar rezultātu 5:4 pārspēja Dariusu Labanausku un Roku Aniuli no „Smigins LT”. Augsto 3. vietu kungiem izcīnīja ŠMK „Priekule” pāris Aigars Strēlis un Kristaps Mickus, kā arī SK „Skille” šautriņu metējs Rūdolfs Mežeckis ar „Paddy Whelans” pārstāvi Žani Buklovski.

Atgādinām, ka „Priekules Kauss 2013” tika organizēts, sadarbojoties Priekules novada domei, šautriņu mešanas klubam „Priekule” un Latvijas Darts Organizācijai. Sacensību noslēgumā Sandija Andersone, Darius Labanauskas un Rokas Aniulis tika apbalvoti arī ar turnīra atbalstītāja  SIA „Kalme 4” piemiņas balvām par labākajiem sasniegumiem statistikas rādītājos. Paldies arī Viļņas kluba „Legionas” pārstāvim Erikam Mačiūnam par piemiņas balvām sacensību uzvarētājiem.

Visus turnīra rezultātus var aplūkot šautriņu mešanas kluba „Priekule” mājas lapā – http://www.smkpriekule.lv.

Sacensību organizatori saka lielu paldies arī visiem sacensību dalībniekiem, kuri šogad bija ieradušies no deviņiem Latvijas klubiem – ŠMK „Asās Adatas”, SK „Bauskas Darts”, Cēsu Darts Kluba „50”, SK „Izaicinājums”, BDK „Lūsis”, ŠMK „Priekule”, SK „Skille”, Smiltenes Darts Kluba un Vecumnieku Darts Kluba, kā arī pieciem Lietuvas klubiem – Šauļu „Auksine Strele”, Jonavas „Strele”, Viļņas „Legionas”, Mažeiķu Darts SK un „Smiginis LT”! Uz tikšanos nākamajā sezonā!

Nākamās sacensības šautriņu metējiem ir paredzētas jau nākamās nedēļas nogalē, kad Lietuvas pilsētā Traķos norisināsies 2013. gada Baltijas Kauss, kurš arī šogad ir iekļauts WDF pasaules reitinga turnīru kalendārā un čempioni tiks noskaidroti ne vien individuāli un pāros, bet arī komandu vērtējumā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *