Noskaidroti Bauskas Kausa ieguvēji!

12. maijā Bauskā ar „Bauskas Kausu” turpinājās Latvijas reitinga sezona šautriņu mešanā, kopā pulcējot 23 dāmas, 47 kungus un 4 jauniešus no Latvijas un Lietuvas. Jauniešu konkurencē pirmo uzvaru šogad izcīnīja Oskars Draulis, sāvukārt dāmu un kungu konkurencē pie saviem trešajiem panākumiem šosezon tika attiecīgi Ieva Brikmane – Buklovska un Darius Labanauskas.

Dāmu rezultāti: Grupu turnīrs ; Izslēgšanas spēles ; gandarījuma turnīrs

Dāmu turnīra finālā tikās Ieva Brikmane – Buklovska (ŠMSK „Asās adatas”) ar Ilonu Ziemeli (Vecumnieku Darts Klubs), kuru cīņā ar rezultātu 4:1 pārāka izrādījās Ieva Brikmane – Buklovska 3. vietu Bauskā izcīnīja Lietuvas pārstāves Erika Bagdonavičiene un Renata Vaikutiene (abas no Jonavas „Strele”), savukārt par gandarījuma turnīra uzvarētāju kļuva Vita Grebska (BDK „Lūsis”).

Kungu rezultāti: Grupu turnīrs ; Izslēgšanas spēles ; gandarījuma turnīrs

Kungu turnīra finālā iekļuva šī brīža abi spēcīgākie Baltijas spēlētāji no Lietuvas, kuru cīņā ar rezultātu 5:3 Darius Labanauskas (Kauņas „Trajektorija”) pārspēja Arūnu Čipli (Mažeiķu Darts SK). 3. vietu Rīgas čempionātā ieguva Guntars Grebskis (BDK „Lūsis”) un Madars Razma (ŠMK „Priekule”), savukārt gandarījuma turnīrā nepārspēts palika Jānis Pinka (ŠMSK „Asās Adatas”).

Jauniešu rezultāti: Grupu turnīrs ; Izslēgšanas spēles

Nestartējot šīs sezonas līderim Rolandam Kovaļevskim, jauniešu sacensībās kopumā uz starta izgāja 4 šautriņu metēji. Jauniešu finalā tikās Oskars Draulis  (Smiltenes Darts Klubs) un Mārtiņš Dombrovskis (Vecumnieku Darts Klubs), kuru cīņā ar rezultātu 3:1 panākumu izcīnīja Oskars Draulis, savukārt 3. vietu Bauskā izcīnīja Matīss Zandbergs (Vecumnieku Darts Klubs).

Nākamās Latvijas reitinga sacensības notiks 26. maijā Cēsīs, kur tiks noskaidroti „Cēsu Kausa” ieguvēji!

2 Responses to Noskaidroti Bauskas Kausa ieguvēji!