Noskaidroti Bauskas Kausa čempioni šautriņu mešanā

Ar Riharda Slišāna, Marijas Ružānes un Dariusa Labanauska uzvarām aizvadītās nedēļas nogalē noslēgušās “Bauskas Kausa” sacensības šautriņu mešanā. Kopumā turnīrā startēja 4 jaunieši, 18 dāmas un 60 kungi no Latvijas un Lietuvas.

Jauniešu konkurencē pārliecinošu panākumu izcīnīja Vecumnieku pārstāvis Rihards Slišāns, 2. vietu izcīnīja Uģis Āboliņš no šautriņu mešanas kluba “Vecpiebalga”, bet 3. un 4. vietu ieņēma attiecīgi Ralfs Laumanis no Liepājas un Renārs Abeļūns no Rīgas. Jauniešu turnīra rezultāti.

Dāmu konkurencē par čempioni kļuva Marija Ružāne no Viļāniem, kura spraigā finālā ar rezultātu 4:3 uzveica Vecpiebalgas šautriņu metēju Avelīnu Lāci, bet 3. vietas turnīrā ieņēma vaiņodniece Irēna Bauze un Anda Seimane no Jēkabpils. Par gandarījuma turnīra uzvarētāju dāmu konkurencē kļuva Sandija Andersone no Rīgas. Grupu turnīra rezultāti, izslēgšanas spēļu rezultāti, gandarījuma turnīra rezultāti.

Kungiem nepārspēts palika Lietuvas vadošais sportists Darius Labanauskas, kurš vispirms pusfinālā ar rezultātu 4:1 apspēlēja Latvijas vadošo šautriņu metēju Madaru Razmu, bet vēlāk finālā tikpat pārliecinoši tika galā ar vēl vienu Priekules šautriņu metēju Aigaru Strēli, kurš pirms tam pusfinālā ar 4:3 bija pieveicis lietuvieti Arūnu Čipli. Par kungu gandarījuma turnīra uzvarētāju kļuva lietuvietis Tomas Šakis. Grupu turnīra rezultātiizslēgšanas spēļu rezultātigandarījuma turnīra rezultāti.

Nākamās Latvijas un Baltijas reitinga sacensības šautriņu mešanā notiks augusta sākumā Priekulē, bet jau šīs nedēļas nogalē vairāki Latvijas šautriņu metēji dosies uz Lietuvu, kur norisināsies ”Lietuvas Open” sacensības.