Noskaidroti 2014.gada Latvijas čempioni šautriņu mešanā!

Aizvadītās nedēļas nogalē Saulkrastos, viesnīcas „Minhauzena Unda” telpās tika noskaidroti 2014.gada Latvijas čempioni šautriņu mešanā, par kuriem individuāli kļuva Rolands Kovaļevskis, Elīna Putniņa un Madars Razma, savukārt pāros Avelīna Lāce ar Kristīni Kuzmani un Madars Razma ar Aigaru Strēli. Kopumā Latvijas čempionātā startēja 84 šautriņu metēji. 

18.janvāris – Individuālās sacensības

Jauniešu konkurencē finālā tikās Oskars Draulis no Smiltenes un Rolands Kovaļevskis no Bauskas, kuru spraigā cīņā ar rezultātu 3:2 pārāks izrādījās Rolands Kovaļevskis, tādējādi izcīnot savu otro Latvijas čempiona titulu jauniešu konkurencē. Jauniešu fināla statistiku var aplūkot šeit.

Dāmu konkurencē par divkārtēju Latvijas čempioni kļuva 2012.gada Latvijas čempione Elīna Putniņa no Lizuma, kura finālā ar rezultātu 5:2 pārspēja Anitu Punculi no Rēzeknes, kura sudraba godalgas izcīnīja arī 2013.gada Latvijas čempionātā. 3.vietu Latvijas čempionātā izcīnīja Ieva Brikmane – Buklovska no Rīgas un Anda Seimane no Jēkabpils.

Dāmu grupu turnīra rezultāti; izslēgšanas spēļu rezultāti, gandarījuma turnīra rezultāti un fināla statistika.

Kungu konkurencē finālā tikās aizvadītās sezonas Latvijas reitinga līderis Madars Razma no Priekules un Ilvars Draulis no Smiltenes, starp kuriem spraiga spēkošanās izpalika un ar rezultātu 5:0 pārāks izrādījās Priekules šautriņu metējs Madars Razma. Bronzas godalgas Latvijas čempionātā izcīnīja Gatis Lancers no Smiltenes un Rūdolfs Mežeckis no Zaķumuižas.

Kungu grupu turnīra rezultāti; izslēgšanas spēļu rezultāti, gandarījuma turnīra rezultāti un fināla statistika.

Gandarījuma turnīrā uzvarēja Sarmīte Prūse no Rīgas un Ēriks Gertners no Liepājas, savukārt papildspēlē „Bullis” veiksmīgākie izrādījās Anita Puncule no Rēzeknes un Guntars Stipins no Vecumniekiem.

19.janvāris – Pāru sacensības

Pāru sacensībās dāmu konkurencē pirmo reizi par Latvijas čempionēm kļuva Avelīna Lāce ar Kristīni Kuzmani no Vecpiebalgas, kuras finālā ar rezultātu 4:3 uzvarēja Ievu Brikmani – Buklovsku un Sandiju Andersoni no Rīgas. 3.vietu Latvijas čempionātā pāros ieņēma Irēna Bauze ar Kristīni Bauzi no Vaiņodes, kā arī Marija Ružāne no Viļāniem ar Anitu Punculi no Rēzeknes.

Dāmu grupu turnīra rezultāti; izslēgšanas spēļu rezultāti un fināla statistika.

Kungu konkurencē savu ceturto kopīgo Latvijas čempiona titulu izcīnīja Madars Razma ar Aigaru Strēli no Priekules, kuri finālā ar rezultātu 4:3 uzveica Nauri Gleglu no Talsiem un Guntaru Grebski no Jēkabpils. Bronzas godalgas izcīnīja Jurijs Botvinko no Rīgas un Uldis Zeitmanis no Jūrmalas, kā arī Rūdolfs Mežeckis no Zaķumuižas ar Ingusu Trušinski no Vecumniekiem.

Kungu grupu turnīra rezultati: 1.-4. grupa un 5.-8. grupa ; izslēgšanas spēļu rezultāti un fināla statistika.

Latvijas Darts Organizācija saka lielu paldies visiem sacensību dalībniekiem un informē, ka nākamās Latvijas reitinga sacensības norisināsies 22.februārī Liepājas pusē Vaiņodē, kur šāda mēroga turnīrs notiks pirmo reizi.

13 Responses to Noskaidroti 2014.gada Latvijas čempioni šautriņu mešanā!

 1. Aleksandrs says:

  vai kāds pēc LČ neatrada orandžo sporta pudelīti dzērienam?

 2. Madars says:

  Atradām šautriņas, uz kurām neviens nepiesakas, savukārt, tās, kuras ir pazudušas, neviens nav atradis 😀
  Pudelīte varētu būt pie Laimas Upenieces.

 3. Aleksandrs says:

  Laima? paskaties lūdzu apakšā jābūt ieskrāpētam A+I 🙂 ja nav,tad Tava

  • Laima says:

   Ir,ir….A+I….kur lai piegādāju?
   Varbūt izmantojot šo “drāti” varēšu atrast arī savējo?!?! Ja kāds saticis to,padodat ziņu 😉

   • +I says:

    Laima, Tu piepildi to pudelīti pilnu, pilnu un trešdien ved uz Bausku, uz mūsu treniņu! 😀

    • +I says:

     te atkal I.
     Laimu, izrādās, ka Tava pudelīte arī atradusies – ir pie Raimonda! Tā ka viss kārtībā – Tu pagaidām palieto mūsējo, bet mēs Tavējo! 🙂

     • Laima says:

      Kā man patīk šī saite!!! 😀
      Kas meklē,tas atrod!
      Lai mums visiem laba diena!

 4. Madars says:

  Labi, nogādāšu Latvijas muitā.. vārdu, kam please!!!

 5. Madars says:

  Vai kādam būtu bildes no svētdienas pāru turnīra?

 6. Madars says:

  Tā kā vairs neatceros, kam solīju bildes sūtīt un kam nē, tad viņas ir šeit: http://www.facebook.com/l/ZAQHlRRkaAQEaBr3rZdVb_N71_EG0cyQKy7MQt74nneXOpg/failiem.lv/u/xjatwui
  Muitniekam: Bulls maciņšir pie Jurija Botvinko, jo es tagad mēnesi nebūšu Latvijā..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *