Noskaidroti 2012. gada Rīgas čempioni!

14. aprīlī Rīgā norisinājās 2012. gada Rīgas čempionāts šautriņu mešanā, kuras, sadarbībā ar Rīgas domi, jau otro gadu tika iekļautas Latvijas reitinga sacensību kalendārā un pirmo reizi arī WDF reitingā. Kopumā turnīrā startēja 20 dāmas, 64 kungi un 4 jaunieši no Anglijas, Beļģijas, Igaunijas, Krievijas, Latvijas un Lietuvas. Jauniešu konkurencē atkal nepārspēts palika Rolands Kovaļevskis, dāmām triumfēja Elīna Putniņa, bet kungu konkurencē labākais bija Arūnas Čiplys.

Dāmu sacensību rezultāti (20) ; gandarījuma turnīrs

Dāmu turnīra finālā tikās Elīna Putniņa (Smiltenes Darts Klubs) ar Avelīnu Lāci („Cēsu Darts Klubs „50”) un spraigā finālcīņā ar rezultātu 4:3 pārāka izrādījās Elīna Putniņa. 3. vietu Rīgas čempionātā izcīnīja Ieva Brikmane – Buklovska (ŠMSK „Asās adatas”) un lietuviete Erika Bagdonavičiene (Jonavas „Strele”), savukārt par gandarījuma turnīra uzvarētāju kļuva Areta Kovaļevska (SK „Bauskas Darts”).

Kungu sacensību rezultāti (64) ; gandarījuma turnīrs

Kungu turnīra finālā iekļuva šī brīža abi spēcīgākie Baltijas spēlētāji, kur finālcienīgā spēlē ar rezultātu 5:4 Arūnas Čiplys (Mažeiķu Darts SK) pārspēja Dariusu Labanausku (Kauņas „Trajektorija”). 3. vietu Rīgas čempionātā ieguva līdzšinējie Latvijas reitinga līderi – Madars Razma un Aigars Strēlis (abi no ŠMK „Priekule”), savukārt gandarījuma turnīrā nepārspēts palika lietuvietis Aleksandrs Stankevičs.

Jauniešu sacensību rezultāti (4)

Jauniešu sacensībās kopumā uz starta izgāja 4 šautriņu metēji, pa diviem no Latvijas un Lietuvas, kuru turnīra labāki bija Latvijas jaunieši. Finalā atkal tikās Rolands Kovaļevskis (SK „Bauskas Darts”) ar Oskaru Drauli  (Smiltenes Darts Klubs) un jau kārtējo reizi panākumu izcīnīja Rolands, šoreiz pārspējot Oskaru ar rezultātu 3:2.

Nākamās Latvijas reitinga sacensības notiks 5. maijā Rēzeknē, kur tiks noskaidroti pirmie „Latgales Kausa” ieguvēji!

7 Responses to Noskaidroti 2012. gada Rīgas čempioni!

1. Armands says:

“Rezultāti tiks publicēti vēlāk!” Kad pienāks “vēlāk”? Tas pats attiecas uz Jēkabpili