Sākusies pieteikšanās Latvijas čempionātam!

Februāra pirmajā nedēļas nogalē no 5. līdz 7. februārim Saulkrastos, viesnīcas „Minhauzena Unda” telpās tiks noskaidroti 2016. gada Latvijas čempioni šautriņu mešanā jauniešu, dāmu un kungu konkurencē.

2016. gada Latvijas čempionāts sāksies ar pielozēto pāru turnīru piektdienas vakarā, sestdien notiks individuālās sacensības, bet svētdien tiks noskaidroti jaunie Latvijas čempioni pāros. Tiek plānots, ka arī šogad cīņā par Latvijas čempiona nosaukumu iesaistīsies vairāk nekā 80 vietējo šautriņu metēju.

Jauniešu konkurencē par izteiktu favorītu jāuzskata Rihardu Slišānu no Vecumniekiem, kurš aizvadītajā sezonā sevi labi parādīja ne vien jauniešu, bet arī pieaugušo konkurencē.

Dāmu konkurencē pretendentes uz Latvijas čempiones nosaukumu ir jau krietni vien vairāk. Kā pirmā noteikti jāpiemin patreizējā titula īpašniece Zeltīte Strade no Lizuma, kura individuāli Latvijas čempiones vārdu ir izpelnījusies jau veselas deviņas reizes! Par vienu no galvenajām konkurentēm daudzkārtējai Latvijas čempionei noteikti būtu jāuzskata pagājušās sezonas Latvijas reitinga uzvarētāja Kristīne Kuzmane no Vecpiebalgas, bet medaļu pretendentu lokam var pieskaitīt vēl vismaz piecas, sešas šautriņu metējas.

Kungu konkurencē galvenā favorīta lomā atkal nāksies iejusties patreizējam Latvijas čempionam un pagājušas sezonas Latvijas reitinga 2. vietas īpašniekam Madaram Razmam no Priekules, kuram kā galvenie konkurenti jāmin viņa novadnieks Aigars Strēlis, Ilvars Draulis no Smiltenes, Gatis Lancers no Valmieras un Nauris Gleglu no Kolkas, bet spēlētāju skaits cīņai par medaļām pilnīgi noteikti ir divtik lielāks.

Bet, kuri tiks kronēti par jaunajiem 2016. gada Latvijas čempioniem šautriņu mešanā mēs noskaidrosim februāra sākuma Saulkrastos!

2016. gada Latvijas čempionāta nolikumu, reģistrēšanās anketu un dalībnieku sarakstu var aplūkot Latvijas Darts Organizācijas mājas lapas labajā izvēlnē!

Uz tikšanos sacensībās!

Latvijas Darts Organizācija.