Madars Razma uzvar „Antwerp Open” pāru sacensībās!

No 16. līdz 18. augustam Beļģijas pilsētā Antverpenē norisinājās WDF un BDO reitinga sacensības šautriņu mešanā „Antwerp Open 2013”, no kurām ar uzvaru pāru sacensībās atgriezās Latvijas šautriņu metējs Madars Razma. Kopumā sacensībās startēja 530 šautriņu metēji no 17 valstīm.

Sestdien notiekošās pāru sacensības šautriņu mešanas kluba „Priekule” pārstāvja Madara Razma un nīderlandieša Rona Meulenkampa pāris uzsāka ar trīs pārliecinošām uzvarām ar rezultātu 3:0, 3:1 un 3:0, savukārt turnīra 4. kārtā pretī stājās spēcīgs Anglijas pāris – Martin Atkins un John Walton. Neskatoties uz to, ka spēles sākums veiksmīgāks izdevās konkurentiem, priekulnieka pārstāvētais pāris parādīja raksturu un no rezultāta 0:2 atspēlējās un uzvarēja ar 3:2. Arī turnīra ceturtdaļfinālā pret „Mariflex Open” čempioniem Wesley Harms un Jeffrey de Graaf no Nīderlandes tika atspēlēts deficīts no rezultāta 2:3 un izcīnīta vēl viena negaidīta uzvara ar rezultātu 4:3. „Antwerp Open” pusfinālā Madara Razma pārstāvētais pāris ar rezultātu 4:1 pārspēja Shayve Burgess un Sam Head no Anglijas, savukārt finālā pēc līdzvērtīga sākuma spēlē tika panākts lūzums un izcīnīta uzvara ar rezultātu 5:2 pār Marco Flach un Roy Gokoel no Nīderlandes.

Diemžēl individuālajās sacensībās Madaru Razmu atkal pievīla legu nobeigumi un, tāpat kā divas nedēļas iepriekš Ranstā, no turnīra nācās izstāties sacensību 4. kārtā pēc zaudējuma ar rezultātu 3:4 beļģim Jean – Marie Rubais, lai gan spēles gaitā priekulnieks trīs reizes bija ieguvis vadību, līdz ar to individuālās sacensības noslēdzot 33. vietā. Jāatzīmē, ka sacensību 2. kārtā ar rezultātu 4:3 tika pārspēts Martins Jongejans, kurš būs priekulnieka pārinieks šī gada „Baltijas Klubu Komandu Kausā”, kurš norisināsies no 13. līdz 15. septembrim Lietuvas pilsētā Traķos.

Jau šīs nedēļas nogalē Zviedrijas pilsētā Malmē norisināsies vēl viens WDF un BDO reitinga turnīrs „Swedish Open 2013”, uz kurām dosies ne vien Madars Razma, bet arī viņa kluba biedrs Romans Barkus un šautriņu mešanas kluba „Pieci Vilki” šautriņu metējs Arnis Gerners.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *