Madars Razma uzsāks “Lakeside” pasaules čempionātu

3. janvārī Anglijā sāksies 2015. gada „Lakeside” pasaules čempionāts šautriņu mešanā, kurā otro gadu pēc kārtas startēs arī Latvijas vadošais šautriņu metējs Madars Razma. 

Ja pērn Madars Razma pasaules čempionātam kvalificējās kā Baltijas un Skandināvijas reģiona reitinga līderis un turnīru uzsāka ar kvalifikācijas kārtu, tad šogad, aizvadot savu pirmo pilno sezonu, Latvijas šautriņu metējs čempionātam kvalificējās pateicoties 17. vietai BDO reitingā un čempionātu uzsāks ar turnīra 1. kārtu. Diemžēl oktobrī notikusī izloze latvieti nav lutinājusi un 1. kārtā par pretinieku ielozēja velsieti Martinu Filipu. Velsas izlases kapteinis aizvadītajā gadā kļuva par „Winmau World Masters” čempionu, triumfēja „Bulls German Masters”, „Winmau Belgium Open” un citos prestižos turnīros, kā arī uz doto brīdi atrodas BDO reitinga 1. pozīcijā. Madara Razma cīņa pret Martinu Filipu paredzēta 3. janvāra dienas sesijas noslēgumā ap plkst. 17:00 pēc Latvijas laika.

Atgādinām, ka pirms gada Latvijas šautriņu metējs mājās atgriezās ar iegūtu 17. vietu. Turnīra pirmajā spēlē Madars Razma ar rezultātu 3:2 (0:3; 3:2; 3:2; 2:3; 3:1) uzvarēja Džonu Maiklu no Grieķijas, savukārt otrajā spēlē ar rezultātu 1:3 (3:2; 0:3, 1:3, 1:3) atzina Beļģijas šautriņu metēja Gērta de Vosa pārākumu.

2015. gada „Lakeside” pasaules čempionāts šautriņu mešanā norisināsies no 3. līdz 11. janvārim un Latvijā tam tiešraidē līdz varēs sekot „Eurosport” kanālā.

6 Responses to Madars Razma uzsāks “Lakeside” pasaules čempionātu

 1. Skinner says:

  Phillips ir nolaužams… pēdējā laikā vairs nemet tik pārliecinoši. Par veiksmi, par lielu Latviju !

 2. Skinner says:

  … un ko es teicu !!! Labs, Madar, visu māju piebļāvu !

 3. Ivars says:

  Man kā nezinātājam. Tātad 17:00 vinnēja? Kad tagad metīs???

 4. Ģirts says:

  Malacis Madar. Mums ir ar ko lepoties.

 5. Skinner says:

  Lepojamies, protams! Bet tas otrais džekiņš bija jāņem, domāju, ka Madars piekritīs… viņš jau bija “gatavs”. Ne jau viņš uzvarēja, bet Madars zaudēja. Pie 3:1 pazuda pārliecība un tad jau arī pavediens… no malas, skatoties pa TV, tā šķita, ka Madars nedaudz sāk steigties, ātrāk grib pabeigt maču.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *