Madars Razma uzsāks dalību „Lakeside” pasaules čempionātā

4. janvārī Anglijā sāksies „Lakeside” pasaules čempionāts šautriņu mešanā, kurā pirmo reizi startēs arī Latvijas šautriņu metējs Madars Razma, kurš čempionātam kvalificējās kā Baltijas un Skandināvijas reģiona reitinga līderis. 

2014. gada „Lakeside” pasaules čempionāts šautriņu mešanā norisināsies no 4. līdz 12. janvārim un tiešraidē to varēs vērot arī „Eurosport”, „BBC Sport” un „ESPN” sporta kanālos. Kopumā par prestižā turnīra titulu cīnīsies 16 dāmas un 40 kungi. Atgādinām, ka par 2013. gada „Lakeside” pasaules čempioniem kļuva Anastasija Dobromislova no Krievijas un Skots Veits no Anglijas.

Šautriņu mešanas kluba „Priekule” pārstāvis Madars Razma turnīru uzsāks 4. janvāra vakarā plkst. 20:30 pēc Latvijas laika, tiekoties pret titulētāko Grieķijas šautriņu metēju Džonu Maiklu, kurš nāk no profesionāļu vides un 13 reizes ticis kronēts par Grieķijas čempionu, kā arī ir vairāku starptautisku turnīru uzvarētājs un patreiz WDF pasaules reitingā ieņem 44. pozīciju.

Tikmēr Latvijas šautriņu metēja aizvadītās sezonas lielākie panākumi bija uzvaras „Riga Open” un „Finnish Open” turnīros, 2. vieta „Latvia Open” un „Estonia Open” sacensībās, 3. vieta „Lithuania Open”, kā arī 5. vieta „Winmau Polish Open” un „Winmau Luksembourg Open” turnīros. Tāpat jāatzīmē arī 17. vieta „Winmau World Masters” un uzvara „Antwerp Open” pāru sacensībās Beļģijā. Pateicoties šiem un vēl citiem augstiem rezultātiem, Madars Razma sezonas noslēgumā ieņēma 7. vietu WDF pasaules reitingā un 28. vietu BDO reitingā.

Saites, kurās, iespējams, varēs vērot spēli:

http://www.stopsteam.com

http://www.hahasport.com

http://www.frombar.com

3 Responses to Madars Razma uzsāks dalību „Lakeside” pasaules čempionātā

  1. imis says:

    UZVARA!!! 3:2 apsveicu:)

    • Skinner says:

      … nu bet cik tur trūka, lai izlaistu drošu uzvaru!!! Nervi beigti! Pirmo reizi tā bļāvu vērojot šautras – traks var palikt! Apsveicu, tas ir liels panākums! Gaidam Eurosport pārraides un nākamās uzvaras… !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *