Madars Razma un Sarmīte Lavrentjeva izcīna Bauskas Kausu 2017

Ar Bauskas Darts kluba sadarbības partneru Bauskas novada Sporta nama „Mēmele” komandas, A/S „Bauskas alus” un A/S „Balticovo” atbalstu, 2017.gada 7.maijā Bauskā norisinājās ikgadējās Latvijas un Baltijas reitinga sacensības „Bauskas kauss 2017”.

Šogad sacensības pulcēja rekordlielu skaitu – 102 dalībniekus no Latvijas un Lietuvas. 69 kungu konkurencē nepārspēts palika un 1.vietu ieguva šī brīža labākais Latvijas spēlētājs Madars Razma no Priekules, 29 dāmu konkurencē par sacensību uzvarētāju kļuva sporta kluba „BAMS” dalībniece Sarmīte Lavrentjeva no Rīgas, 6 jauniešu konkurencē uzvara Vecumnieku kluba pārstāvim Rihardam Slišānam, bet neārspēts junioru konkurencē uzvaru izcīnīja Ralfs Laumanis no Liepājas.

Gandarījuma kausus uz mājām aizveda Olita Simaško un Jānis Šķesters.

Sporta klubs „Bauskas Darts” atbalstītājiem un sacensību dalībniekiem saka lielu paldies par atsaucību, izturību un pozitīvismu, jo tikai pateicoties jums, esam apņēmības pilni rīkot sacensības arī nākamajā gadā!