Madars Razma triumfē Lietuvā, dāmām 3. vieta pāros

Ar labiem rezultātiem no 5. un 6. oktobrī Lietuvā notiekošajām „Kaišiadorys Kauss 2013” sacensībām mājās atgriezušies Latvijas šautriņu metēji. Vispirms sestdien individuāli triumfēja Madars Razma, bet dienu vēlāk pāru sacensībās augsto 3. vietu izcīnīja Sandija Andersone un Laima Upeniece. Kopumā šajās Lietuvas un Baltijas reitinga sacensībās startēja 21 dāma un 58 kungi no Latvijas un Lietuvas.

Diemžēl individuālajās sacensībās dāmām tik labi neveicās un gan ŠMSK “Asās Adatas” pārstāvei Sandijai Andersonei, gan ŠMK “Priekule” šautriņu metējai Laimai Upeniecei nācās startēt gandarījuma turnīrā, kurā uzvarēja Sandija Andersone, savukārt Laima Upeniece aizcīnījās līdz pusfinālam. Kungiem daudz veiksmīgāk jau startēja ŠMK “Priekule” pārstāvis Madars Razma un “Piecu Vilku” šautriņu metējs Matīss Skabs. Priekulnieks pārliecinoši aizkļūdams līdz pusfinālam, tajā ar 5:4 uzvarēja Arūnu Čipli, bet vēlāk finālā ar rezultātu 6:1 triumfēja pār Roku Aniuli no Kauņas. Matīss Skabs sacensības uzsāka ar uzvaru savā grupā un izstājoties no turnīra tikai pēc zaudējuma 3:4 vēlākajam turnīra finālistam rokam Aniulim.

Pāru sacensībās Sandijas Andersones un Laimas Upenieces pāris izcīnīja augsto 3. vietu, savukārt Madara Razma un Matīss Skabs ieņēma 5. vietu.

Informācija tika sagatavota no Lietuvas Darts Federācijas mājas lapas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *