Madars Razma triumfē „Finnish Open”!

Ar negaidītu šautriņu mešanas kluba „Priekule” pārstāvja Madara Razma uzvaru 4. maijā Helsinkos noslēdzās „Somijas Open 2103” individuālās sacensības! Kopumā sacensībās piedalījās 59 dāmas un 157 kungi no Anglijas, Krievijas, Latvijas, Nīderlandes, Norvēģijas, Somijas un Zviedrijas.

Finālā priekulnieks ar rezultātu 6:3 pārspēja nīderlandieti Ronu Meulenkampu, bet vēl pirms tam pusfinālā ar rezultātu 5:3 tika pārspēts arī Daniels Larssons no Zviedrijas. Abu spēļu video ir iespējams aplūkot šeit. Pāru sacensībās kopā ar somu Juha Makinen tika izcīnīta 5. vieta, vienā no sacensību kārtam ar rezultātu 3:1 pieveicot arī vienus no galvenajiem favorītiem – Jimmy Hendriks un Ron Meulenkamp no Nīderlandes.

Pēc šī panākuma Madars Razma ir spēris vēl vienu soli pretī „Leiksaidas” pasaules čempionātam, kā arī WDF pasaules reitingā pakāpies jau uz 7. vietu!

Nākamais starptautiskais WDF un BDO reitinga turnīrs ar Latvijas šautriņu metēju dalību notiks 18. maijā Viļņā, kur norisināsies „Lithuania Open 2013” sacensības.

Informācija tika sagatavota no Somijas Darts Organizācijas mājas lapas – http://www.darts.fi.

One Response to Madars Razma triumfē „Finnish Open”!

  1. Imis says:

    WOW! Tas tik ir kaut kas! Superīga ziņa, apsveicieni Madaram!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *