Madars Razma startē „Czech Open” sacensībās Prāgā

No 23 līdz 25. novembrim Čehijas galvaspilsētā Prāgā norisinājās WDF un BDO reitinga sacensības šautriņu mešanā – „Czech Open 2012”, kurās piedalījās arī Latvijas šautriņu metējs Madars Razma, individuālajās sacensībās ieņemot 65. vietu, bet pāros kopā ar norvēģi Sveinu Strandmairu izcīnot augsto 5. vietu. 

Individuālajās sacensībās, kurās šautriņu mešanas kluba „Priekule” pārstāvis bija izsēts ar 22. numuru, 1. kārta bija brīva, savukārt 2. kārtā Razma tikās ar Filipu Slaviku no Čehijas un šajā cīņā ar rezultātu 4:3 pārāks izrādījās Latvijas šautriņu metējs. Diemžēl 3. kārtā Razmam pretī stājās viens no spēcīgākajiem Krievijas šautriņu metējiem, pret kuru arī nācās piekāpties ar rezultātu 2:4, tādējādi turnīrā ierindojoties 65. vietā. Jāpiebilst, ka kopumā turnīrā piedalījās 99 dāmas un 403 kungi no 26 Eiropas valstīm un par uzvarētājiem individuālajā ieskaitē kļuva Rachel Brooks un Scott Wates no Anglijas!

Pāru sacensībās, kurās kopumā piedalījās 45 dāmu un 159 kungu pāri, Madars Razma startēja kopā ar Svein Strandmyr no Norvēģijas. Turnīra 1. kārtā ar rezultātu 4:3 tika pieveikts Gerald Michal un Martin Kurecka pāris no Austrijas, 2. kārtā ar rezultātu 4:1 Stale Tronbol un Knut Marthinsen pāris no Norvēģijas, 3. kārtā ar rezultātu 4:3 Josef Dlab un František Radlinger pāris no Čehijas, 4. kārtā ar rezultātu 4:1 Herbert Fritz un Franko Giuliani pāris no Austrijas, savukārt vislielākā turnīra sensācija notika turnīra 5. kārtā, kurā priekulnieka pārstāvētais pāris ar rezultātu 4:3 pieveica ar 2. numuru izliktos angļus – Alanu Norisu un Robiju Grīnu! Diemžēl turnīra pusfinālā Latvijas šautriņu metēja pārstāvētajam pārim iekļūt neizdevās, jo ceturtdaļfinālā ar rezultātu 2:4 tika atzīts skota Paul Coughlin un slovāka Oto Zmelik pāra pārākums. Arī pāru sacensībās triumfēja Anglijas šautriņu metēji – James Wilson un Gary Robson, savukārt dāmām labākās bija Irina Armstronga un Aileen De Graaf.

Informācija tika sagatavota no „Czech Open” mājas lapas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *