Madars Razma piekāpjas beļģim un izcīna 17. vietu „Lakeside” pasaules čempionātā

Pēc zaudējuma vienam no Beļģijas vadošajiem šautriņu metējiem Gērtam De Vosam, „Lakeside” pasaules čempionāts šautriņu mešanā ir beidzies priekulniekam Madaram Razmam, kurš čempionātu noslēdza 17. vietā. 

Savu otro turnīra spēli Madars Razma uzsāka ar diviem uzvarētiem legiem, pēc kuriem sekoja tāda paša beļģa atbilde, taču setu savā labā izdevās noslēgt Latvijas šautriņu metējam. Diemžēl sākot ar otro setu, Beļģijas šautriņu metējs pilnībā lauza spēles gaitu un nākamos trīs setus, un līdz ar to arī visu spēli uzvarēja Gērts De Vos, pa setiem attiecīgi izcīnot uzvaras ar rezultātiem 3:0, 3:1 un 3:1, bet visā spēlē triumfējot ar rezultātu 3:1. Spēles protokolu var apskatīt šeit.

Līdz ar to pirmajam Baltijas spēlētājām „Lakeside” pasaules čempionātā turnīrs ir noslēdzies, bet jau nākamā mēneša sākumā no 4. – 9. februārim Anglijas pilsētā Blekpūlē notiks „BDO World Trophy 2014” sacensības, kuru tiešraidē plāno pāraidīt arī „Eurosport”. Madars Razma jau šobrīd ir kvalificējies pamatturnīram un savu pirmo spēli aizvadīs 6. vai 7. februārī, pēc precīza spēļu kalendāra paziņošanas pret nīderlandieti Riku Hofstru, kurš joprojām turpina dalību „Lakeside” pasaules čempionātā.

Informējam, ka no 18. līdz 20. janvārim norisināsies 2014. gada Latvijas čempionāts, pēc kura nākamās divas nedēļas Latvija tiks pārstāvēta Vācijā notiekošajā „German Gold Cup 2014” un lielākajā šautriņu mešanas festivālā pasaulē ar vairāk nekā 3000 dalībniekiem – „Dutch Open 2014”.

2 Responses to Madars Razma piekāpjas beļģim un izcīna 17. vietu „Lakeside” pasaules čempionātā

  1. Jurijs says:

    Precizējums, Latvijas čempionāta datumi ir 17.-19.janvāris.

  2. arvydas says:

    sveikinu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *