Madars Razma kvalificējas pasaules čempionātam!

Kamēr vēl Anglijas pilsētā Hālā norisinās „Winmau World Masters” izšķirošās cīņas, oficiāli ir kļuvis zināms, ka pirmo reizi „Lakeside World Professional Darts Championships”  sacensībās startēs arī šī brīža Latvijas vadošais šautriņu metējs Madars Razma.

11. oktobra vakarā, pēc zaudējuma Beļgijas šautriņu metējam Geert De Vos ar rezultātu 0:3 (0:2; 0:2 un 1:2), šautriņu mešanas kluba „Priekule” pārstāvis Madars Razma izstājās no „Winmau World Masters”sacensībām, kurās tika izcīnīta 17. vieta vairāk nekā 300 kungu konkurencē. Turnīra izšķirošās spēles šajā nedēļas nogalē varēs vērot arī „Winmau TV” un „Eurosport” kanālos.

Kopumā 2014. gada „Leiksaidas” pasaules čempionātā startēs tikai 40 šautriņu metēji, starp kuriem Madars Razma ir kvalificējies kā BDO Baltijas un Skandināvijas reģiona reitinga uzvarētājs. Šī reitinga ietvaros Latvijas šautriņu metējs aizvadītajā sezonā triumfēja „Finnish Open”, izcīnīja 2. vietu „Latvia Open”, 3. vietu „Estonia Open ” un „Lithuania Open”, kā arī 9. vietu „Swedish Open” sacensībās, savukārt „Denmark Open” turnīrā Dānijā Madars Razma nestartēja. Bez šiem turnīriem veiksmīgi tika startēts arī citos turnīros Eiropā, tai skaitā izcīnīta 5. vieta „Polish Open” un „Luxembourg Open” sacensībās, kā arī triumfēts „Antwerp Open” pāru sacensībās Beļģijā, kas BDO reitinga sezonas beigās ļāva ieņemt augsto 36. vietu reitingā, savukārt jau no šī gada jūnija priekulnieks ieņem vietu WDF pasaules reitinga „Top 10” spēlētāju vidū.

Informējam, ka „Lakeside World Professional Darts Championships” sacensības norisināsies no 2014. gada 4. līdz 12. janvārim Anglijā un to tiešraidēs translēs BBC Sport un ESPN sporta kanāli. Madars Razma savu 1. kārtas pretinieku varētu uzzināt jau tuvākā mēneša laikā.

One Response to Madars Razma kvalificējas pasaules čempionātam!

  1. Imis says:

    Prieks par Madaru!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *