Madars Razma izcīna 5. vietu Vācijā

Aizvadītās nedēļas nogalē, 12. un 13. aprīlī Vācijas pilsētā Bohumā norisinājās divi pasaules reitinga turnīri šautriņu mešanā, no kuriem ar augsto 5. vietu mājās atgriezies viens no Latvijas vadošajiem šautriņu metējiem Madars Razma. 

Sezonas lielāko šautriņu mešanas festivālu Vācijā ar gandrīz tūkstošs dalībniekiem no visas Eiropas Latvijas šautriņu metējs uzsāka neveiksmīgi. Sestdien notiekošo „Bulls German Open 2014” turnīru šautriņu mešanas kluba „Priekule” pārstāvis uzsāka ar 2. kārtu, kurā diemžēl, atrodoties vadībā ar rezultātu 2:0, Madars Razma tomēr pamanījās piekāpties Peteram Lommem no Belgijas – 2:3.

Dienu vēlāk tika noskaidroti „Bulls German Masters 2014” čempioni un pavisam maz trūka, lai Madaru Razmu piemeklētu iepriekšējās dienas liktenis ar izstāšanos jau pēc pirmās turnīra spēles. Šoreiz veiksmīgā kārtā Latvijas šautriņu metējs prata atspēlēties no nelabvēlīgā 0:2 un savu pirmo spēli uzvarēja ar rezultātu 3:2. Turpinājumā Madars Razma izcīnīja četras pārliecinošas uzvaras ar rezultātiem 3:0, 3:0, 4:2 un 4:0, savukārt 6. kārtā no tālākas cīņas tika izslēgts labi pazīstamais Teds Henkijs – 4:1, bet turnīra astotdaļfinālā ar 4:3 tika pieveikts vēl viens anglis. Diemžēl latvieša panākumi apstājas pie Nīderlandes šautriņu metēja Džefrija de Grāfa, pret kuru Madars Razma neizmantoja vairākas dotās iespējas un piekāpās ar rezultātu 1:2 (2:0; 1:2; 1:2).

Veiksmīgi sacensības aizvadīja arī lietuvietis Darius Labanauskas, kurš turnīros izcīnīja attiecīgi 9. un 33. vietu, savukārt bijusī Latvijas izlases spēlētāja Inita Bite, kura tagad cīnās zem Norvēģijas karoga, divreiz ieņēma 17. vietu.

Jau šīs nedēļas nogalē, 19. aprīlī Jēkabpilī norisināsies Latvijas un Baltijas reitinga sezonas kārtējais posms – „Jēkabpils Kauss 2014”.

2 Responses to Madars Razma izcīna 5. vietu Vācijā

  1. Žanis says:

    Man uz Iguanijas Open autinjaa veel ir 3 vietas brīvas. ja kāds veļas tad piesakās pa tel. No Rīgas izbraucam sestdien no rīta un atpakaļ svētdien vakarā.

  2. Laima says:

    PĒDĒJĀ BRĪŽA PIEDĀVĀJUMS!!!
    Ir brīvas 2 vietas braucienam uz Jēkabpils Kausu 2014!
    Izbraucam 19.04.2014 ~ 8.00 no Rīgas, Daugavas labā krasta! Ja ir interese, dod ziņu: 29229619

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *