Madars Razma izcīna 5. un 9. vietu sacensībās Polijā!

Teicamu aizvadītās nedēļas nogali sacensībās Polijā aizvadījis viens no vadošajiem Latvijas šautriņu metējiem Madars Razma, kurš, startējot uzreiz divās WDF pasaules reitinga sacensībās, izcīnīja attiecīgi 5. vietu „Winmau Polish Open 2013” un 9. vietu „Police Masters 2013”.

Nedaudz neierasti citiem turnīriem, „Winmau Polish Open” šautriņu mešanas kluba „Priekule” pārstāvis uzsāka ar pāru sacensībām, kurās Madars Razma startēja kopā ar Deividu Posjinaku no Polijas. Kopumā kungu pāru sacensībās piedalījās 146 pāri, kuru konkurencē Latvijas šautrinu metēja pārstāvētais pāris izcīnīja augsto 5. vietu!

„Winmau Polish Open” individuālajās sacensībās priekulnieks tika izlikts ar 13. numuru, tādējādi grupā un pirmajās izslēgšanas spēlēs izdevās iegot salīdzinoši nedaudz vājāku pretinieku, kas arī veiksmīgi tika izmantots un visnotaļ pārliecinosi tika sasniegts turnīra ceturtdaļfināls, kurā ar rezultātu 1:4 nācās atzīt spēcīgā nīderlandieša Benito van de Pāsa pārākumu, kā rezultātā arī individuāli tika izcīnīta augstā 5. vieta.

Atšķirībā no sestdienas turnīra, svētdien notiekošajās „Police Masters” sacensībās Madaru Razmu grupu izloze nebija lutinājusi un arī panākumi nesekoja tik pārliecinosi kā dienu iepriekš, tomēr arī tas latvietim neliedza aizcīnīties līdz 9. vietai. Ceļā uz panākumu priekulnieks pieveica arī pasaulē labi pazīstamo angli Stīvu Duglasu, savukārt no turnīra Madars Razma izstājās pēc zaudējuma ar rezultātu 3:4 turnīra ceturtajam izsētajam spelētājam Martinam Atkinsam no Anglijas, ko vēl pavisam nesen turnīrā Nīderlandē „apcēla” talsinieks Nauris Gleglu.

Kopumā katrā turnīrā piedalījās pus tūkstotis šautriņu metēji no vairāk nekā 20 pasaules valstīm. Bet jau nākamās nedēļas nogalē Somijas galvaspilsētā Helsinkos Madars Razma izies uz starta „Finnish Open 2013” sacensībās, savukārt pārējie Latvijas šautriņu metēji startēs Latvijas un Baltijas reitinga turnīrā Bauskā – „Bauskas Kauss 2013”.

Informācija tika sagatavota no Polijas Darts Organizācijas mājas lapas – http://www.pdodarts.pl/

One Response to Madars Razma izcīna 5. un 9. vietu sacensībās Polijā!

  1. Jānis I. says:

    Madars malacis, WDF jau 16. vietā un tas jau bez Polijas mačiem!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *