Madars Razma izcīna 3. vietu „Estonia Open” šautriņu mešanā

No 30. novembra līdz 2. decembrim Tallinā norisinājās pasaules reitinga sacensības šautriņu mešanā – „Estonia Open 2012”, uz kurām bija devušies arī 9 Latvijas šautriņu metēji, no kuriem labākais bija Madars Razma, izcīnot augsto 3. vietu! Kopumā turnīrā startēja 114 dalībnieki no 10 valstīm.

Diemžēl ne dāmu individuālajās, ne arī pāru sacensībās mūsu pārstāvēm no grupas izkļūt neizdevās, kā rezultātā Ievai Brikmanei – Buklovskai, Sandijai Andersonei un Irēnai Bauzei cīņa par augstām vietām izpalika.

Nedaudz veiksmīgāk Latvijas šautriņu metēji startēja kungu konkurencē, kurā augsto 3. vietu izcīnīja Madars Razma, ceļā uz panākumu pieveicot un no sacensībām izslēdzot otru labāko Latvijas pārstāvi Aigaru Strēli, kurš ierindojās 9. vietā. Vēl dalītā 33. vietā turnīru noslēdza Jānis Birznieks, Andris Ziemelis un Rūdolfs Mežeckis, savukārt 65. vietā ierindojās Arnis Gerners. Kungu pāru sacensībās Latvijas vienīgais pāris ar Madaru Razmu un Rūdolfu Mežecki ieņēma 17. vietu.

Pielozēto pāru rezultāti

Dāmu individuālo sacensību rezultāti

Kungu individuālo sacensību rezultāti

Dāmu pāru sacensību rezultāti

Kungu pāru sacensību rezultāti

Nākamās sacensības Baltijā notiks pēc divam nedēļām Saulkrastos, kur no 14. līdz 16. decembrim norisināsies „LDO Latvijas Kauss 2012”, kuras reizē būs arī sezonas pēdējās Latvijas un Baltijas reitinga sacensības.