M. Razma izcīna 3. vietu “Tallukka Cup Open”!

9. un 10. februārī Somijas pilsētā Vaaksy norisinājās divas WDF pasaules reitinga sacensības šautriņu mešanā – „Tallukka Cup Open” un „Tallukka Masters”, kurās kopumā piedalījās vairāk nekā simts dalībnieku, tai skaitā arī četri Latvijas šautriņu metēji, no kuriem pirmajā sacensību dienā augsto 3. vietu izcīnīja šautriņu mešanas kluba „Priekule” pārstāvis Madars Razma.

Kungu konkurencē par turnīra uzvarētāju abās sacensību dienās kļuva pieredzējušais Somijas šautriņu metējs Vesa Nuutinens, kurš sestdien pusfinālā apturēja arī Madaru Razmu. Vēl sestdien no Latvijas šautriņu metējiem kungu konkurencē 17. vietu ieguva Cēsu Darts Kluba „50” pārstāvis Nauris Gleglu, 33. vietu ieņēma šautriņu mešanas kluba „Pieci Vilki” Arnis Gerners spēlētājs, bet dāmu konkurencē 17. vietā tunīru noslēdza Maija Gleglu no Cēsu Darts Kluba „50”..

Diemžēl svētdien Latvijas šautriņu metējiem klājās daudz grūtāk un Madars Razma izcīnīja 17. vietu, bet Nauris Gleglu un Arnis Gerners ierindojās 33. vietā.

Pusfinālcīņas video, kurā savā starpā tikās Madars Razma un Vesa Nuutinens skatīt šeit.

Jau nākamās nedēļas nogalē Skotijas galvaspilsētā Glāzgovā notiks WDF un BDO reitinga sacensības – „Skotijas Open 2013”, uz kurām dosies arī Madars Razma un Nauris Gleglu.

Informācija tika sagatavota no Somijas Darts Federācijas mājas lapas.

One Response to M. Razma izcīna 3. vietu “Tallukka Cup Open”!

  1. Reno says:

    Apsveicu! Žēl ka kreņķis piezagās pēc tā 116 nobeiguma. Likās ka varēji aizķērties.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *