Lumi Silvan un Madars Razma triumfē „Riga Open” šautriņu mešanā!

Sadarbojoties Latvijas Darts Organizācijai un Rīgas Domes Izglītības, Kultūras un Sporta departamentam, 23. martā Rīgā, „Maritim Park Hotel Riga” telpās norisinājās starptautiskas pasaules reitinga sacensības šautriņu mešanā – „Riga Open 2013”. Kopumā turnīrā startēja 8 jaunieši, 33 dāmas un 78 kungi no Igaunijas, Krievijas, Latvijas, Lietuvas, Somijas, Turcijas un Zviedrijas, kuru konkurencē par uzvarētājiem jauniešiem kļuva lietuvietis Rokas Aniulis, dāmām somiete Lumi Silvan, bet kungiem Latvijas šautriņu metējs Madars Razma.

Jauniešu konkurencē finālā tikās lietuvietis Rokas Aniulis un Smiltenes Darts Kluba pārstāvis Oskars Draulis, kuru cīņā šoreiz pārāks izrādījās Lietuvas šautriņu metējs, kurš finālā izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0. 3. vietu jauniešu sacensībās ieņēma Edgars Rollis no Vecumnieku Darts Kluba un Ugnius Jankunas no Lietuvas. Visus jauniešu sacensību rezultātus var aplūkot šeit.

Diemžēl arī dāmu konkurencē par „Riga Open” čempioni kļuva ārzemju spēlētāja. Aizraujošā finālā, kurā cīnījās somiete Lumi Silvan un Smiltenes Darts Kluba pārstāve Zeltīte Strade, izšķirošajos brīžos veiksme vairāk uzsmaidīja pieredzējušai Somijas šautriņu metējai, kura arī triumfēja finālā ar rezultātu 4:3. 3. vietu dāmu konkurencē izcīnīja Ērika Bagdonavičiene no Lietuvas un Liza Pugina no Krievijas. Visus dāmu sacensību rezultātus var aplūkot šeit.

Kungu konkurencē finālā tikās Latvijas šautriņu metējs Madars Razma un Zviedrijas pārstāvis Peters Sajwani, kurā ar rezultātu 5:3 pārāks tomēr izrādījās ;sautriņu mešanas kluba „Priekule” pārstāvis Madars Razma, bet zviedram nācās samierināties ar 2. vietu turnīrā. 3. vietu kungu konkurencē izcīnīja vēl viens ŠMK „Priekule” pārstāvis Aigars Strēlis un lietuvietis Arūnas Čiplis. Visus kungu sacensību rezultātus var aplūkot šeit.

Nākamās Latvijas un Baltijas reitinga sacensības norisināsies 13. aprīlī Jēkabpilī, kur tiks noskaidroti 2013. gada „Jēkabpils Kausa” čempioni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *