LSVS 50.SPORTA SPĒLES

Sestdien, 20. aprīlī Bauskā, sporta namā „Mēmele” norisinājās 50. Latvijas sporta veterānu savienības sporta spēles. Sporta svētki risinājās trīs sporta veidos-florbolā, dambretē un šautriņu mešanā, pulcējot sporta veterānus no visas Latvijas. Šī diena ir zīmīga ne tikai ar to, ka tiek noskaidroti uzvarētāji, bet gan ar to, kādu prieku un labsajūtu dalībniekiem sagādā satikšanās ar seniem draugiem, cīņubiedriem vai sen neredzētiem cilvēkiem. Šie svētki dod iespēju lieliski pavadīt laiku, būt kustībā, un piekopt veselīgu dzīves veidu. Sporta spēles tika atklātas ar Bauskas novada domes priekšsēdētāja Valda Veipa un Latvijas sporta veterānu savienības prezidenta Daumanta Znatnaja uzrunu.
Uz starta šautriņu mešanā stājās 10 komandas, kuru sastāvos startēja arī Latvijas šautriņu metēji. Visas komandas bija gatavojušās, komandu gars un cīņas spars virmoja Bauskas novada sporta manēžas telpās visas dienas garumā. Uzvaras laurus dramatiskā fināla cīņā (rezultāts 3:2) pret Jūrmalas komandu, kura ir pagājušā gada čempioni, šogad plūca Bauskas pirmā komanda, kuras sastāvā startēja Anita Māldere, Dainis Fikss, Oskars Kovaļevskis un Arnis Vents. Godpilno 3.vietu otro gadu pēc kārtas izcīnīja Cēsu komanda, 4.vieta arī šogad Jēkabpils komandai, bet 5.vieta Vecumnieku novada komandai. Mājinieki – Bauskas otrā komanda šoreiz 6.vietā, aiz sevis atstājot Viļānu, Babītes, Tukuma un Ķeguma novadu komandas. Paldies sacensību organizatoriem un visiem dalībniekiem!
Tiekamies Bauskā 2013.gada 4.maijā, kur tiks aizvadītas Latvijas un Baltijas reitinga sacensības „Bauskas kauss 2013”! Hokeja līdzjutējiem tiks sagādāta iespēja noskatīties arī hokeja spēli.
vk2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *