“Liliju kauss 2013” noslēdzies

20 jūlijā jau 7 gadu norisinājās Liliju kauss šautriņu mešanā MIX pāriem. Otro gadu turnīru iespējams bija apmeklēt ierobežotam skaitam dalībnieku un pirmo gadu visas vietas bija aizpildītas jau kādu laiku pirms reģistrācijas beigu datuma. Kopumā startējot 32 pāriem no Igaunijas, Lietuvas un Latvijas.

Turnīrs uzsākās ar grupas izspēli, kur divi labākie pāri cīnījās par Liliju kausu, bet pāri kas neizkļuva no grupas uzsāka cīņu par ceļojošo Čaiņiku kausu. Beidzoties ¼ fināla spēlēm noskaidrojās, ka Liliju kausu izcīnīs pāris kas vēl ne reizi to nav izdarījis iepriekšējos gados. Tā atliekot jautājumu uz  gadu, kurš būs pirmais pāris, kas izcīnīs Liliju kausu divas reizes. Atšķirībā no ierastiem turnīriem Liliju kausā tiek izspēlēta spēle par trešo vietu, kurā cīnījās Kristīne Krūka/Jurijs Botvinko pret Sarmīti Prūsi/Matīsu Skabu. Uzvaru svinēja Sarmīte/Matīss 4:1 kuri turnīra laikā pārsteidza daudzus. Mazajā jeb ‘’Čaiņiku’’ finālā cīnījās Sandija Andersone/Uldis Zeitmanis pret Birutu Skvirecku/Raimondu Jankūnu. Precīzāk nospēlējot ar rezultātu 4:3 uzvarēja Sandija/Uldis tā iegūstot ceļojošo ‘’Čaiņiku’’ kausu. Lielajā finālā cīnījās Linda Mežecka/Rūdolfs Mežeckis pret Maiju Gleglu/Nauri Gleglu. Finālā neprecizitātes pie dubultajiem Lindai/Rūdolfam liedza iespēju pacīnīties sīvāk un rezultātā 0:4. Jaunie Liliju kausa ieguvēji Maija GLeglu un Nauris Gleglu. Turnīra laikā radās nominācija foršākais pāris. Dalībnieki brīvi pēc saviem ieskatiem varēja veikt balsošanu. Balsošana bija notikusi un foršākais pāris Liliju kausā 2013 Kristīne Bauze/Kristaps Mickus.

Paldies visiem mūsu atbalstītājiem!

Vecumnieku novada domei par finansiālo atbalstu, Vecumnieku tautas nama pārstāvēm par telpām un viesmīlību.  Privātai alus darītavai Brālis, Būvniecība ABC, Jānim Lumanim par jaukajām balvām. Guntim Vēverim, Gintam Grinbergam un Vecumnieku kluba biedriem par tehnisko darbu turnīra organizēšanā. Jūsu atbalsts tiek atzinīgi novērtēts jau 7 gadu, ceru ka mums visiem izdosies tā turpināt un padarīt priecīgu vienu no gada dienām saujai cilvēku uz šīs planētas.

Detalizētāku informāciju par turnīra rezultātiem rakstā pievienotajos failos.

Liliju kauss2013 (gandarījumaturnīrs) Lilijukauss 2013 (last16) Lilijukauss2013mixparis(grupas 1-4) Lilijukauss2013mixparis(grupas 5-8)

IMG_8667 IMG_8674 IMG_8334

Ar cieņu,

Reno Roga

Vecumnieku darts klubs

3 Responses to “Liliju kauss 2013” noslēdzies

  1. A says:

    tikai datumiņš jāizlabo 😉

  2. Arma says:

    Tāpat liels paldies Dāvidam Hercbergam par krāšņajām lilijām!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *