Latvijas šautriņu metējiem panākumi Vācijā un Nīderlandē

Ar diviem pasaules reitinga turnīriem Vācijā un Nīderlandē, veiksmīgi 2015. gada starptautisko sezonu uzsākuši Latvijas šautriņu metēji Madars Razma un Nauris Gleglu, izcīnot augstas vietas „German Gold Cup” un „Dutch Open” sacensībās.

Brēmenē notikušajā „German Gold Cup” turnīrā kopumā piedalījās teju pus tūkstotis dalībnieku un individuāli par augstām vietām mūsu sportistiem pacīnīties nesanāca, Madars Razma ieņēma 33. vietu, bet Nauris Gleglu ierindojās 65. vietā. Daudz veiksmīgākas latviešiem izvērtās pāru sacensības, kurās tika izcīnīta augstā 5. vieta, turnīra ceturtdaļfinālā piekāpjoties Vācijas pārim ar talantīgo Kevinu Minču priekšgalā.

Tikmēr aizvadītās nedēļas nogalē Nīderlandes pilsētā Assenā norisinājās pasaulē lielākais šautriņu mešanas festivāls – „Dutch Open”, kurā starp nepilniem trīs tūkstošiem dalībnieku bija atrodams arī Latvijas vadošā sportista Madara Razma vārds. Vispirms, startējot kopā ar lietuvieti Dariusu Labanausku tika izcīnīta augstā 5. vieta pāru turnīrā, bet vēlāk arī 9. vieta individuālajās sacensībās, kurās Madars Razma ar rezultātu 3:4 piekāpās Nīderlandes pārstāvim Marselam Blikam, lai gan spēles gaitā priekulnieks atradās vadībā ar rezultātu 2:0 un 3:2.

Informāciju sagatavoja Latvijas Darts Organizācija.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *