Latvijas šautriņu metējiem panākumi Lietuvā

Veiksmīgu nedēļas nogali Lietuvā aizvadījuši vairāki Latvijas šautriņu metēji, kuri guvuši panākumus pasaules reitinga sacensībās „Lithuania Open 2014”. Kopumā Lietuvā startēja 98 dalībnieki no sešām valstīm. 

Sestdien notiekošajā WDF reitinga turnīrā dāmu konkurencē līdz ceturtdaļfinālam aizcīnījās vaiņodniece Irēna Bauze un lizumniece Zeltīte Strade, savukārt par uzvarētāju kļuva somiete Lumi Silvan. Kungu konkurencē pirmo reizi šajā turnīrā triumfēja šautriņu mešanas kluba „Priekule” pārstāvis Madars Razma, kurš finālā ar rezultātu 6:2 uzvarēja Metu Dikinsonu no Anglijas. Augsto 3. vietu kungiem izcīnīja vēl viens Priekules šautriņu metējs Aigars Strēlis, savukārt Nauris Gleglu no Talsiem un Rūdolfs Mežeckis no Zaķumuižas ieņēma attiecīgi 5. un 9. vietu.

Svētdien turpat Traķos norisinājās šīs sezonas kārtējās Lietuvas un Baltijas reitinga sacensības, kurās par uzvarētāju kļuva jau pieminētais Mets Dikinsons no Anglijas, savukārt no Latvijas šautriņu metējiem 3. vietu izcīnīja Madars Razma, kurš spraigā pusfinālā ar rezultātu 4:5 piekāpās lietuvietim Arūnam Čiplim. No pārējiem Latvijas šautirņu metējiem augsto 5. vietu ieņēma Rūdolfs Mežeckis un jēkabpilietis Rihards Tomašickis, bet 9. vietā ierindojās Nauris Gleglu. Dāmu konkurencē augsto 3. vietu izcīnīja Lizuma šautriņu metēja Zeltīte Strade.

Jau nākamās nedēļas nogalē Polijā divus pasaules reitinga turnīrus aizvadīs Madars Razma ar Nauri Gleglu, bet maija beigās Cēsīs norisināsies Latvijas un Baltijas reitinga sacensības – „Cēsu Kauss 2014.”

Informācija tika sagatavota no Lietuvas Darts federācijas mājas lapas – www.dartsfederacija.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *