Latvijas šautriņu metēji startēs ‘Winmau World Masters” sacensībās Anglijā

Latvijas Darts Organizācija ir paziņojusi tos Latvijas šautriņu metējus, kuri oktobrī pārstāvēs Latviju vienā no vecākajiem šautriņu mešanas turnīriem pasaulē “Winmau World Masters 2013”, kā arī piedalīsies “Lakeside World Professional Darts Championships” kvalifikācijā.

Prestižajā “Winmau World Masters”, kurš norisināsies no 10. līdz 13. oktobrim Anglijā, ik gadu piedalās vairāki simti dalībnieki, kuru skatā ir gandrīz visu pasaules reitinga turnīru uzvarētāji un nacionālo valstu čempioni, kā arī daļa spēlētāju, kurus uz turnīru ir norīkojusi attiecīgās valsts šautriņu mešanas federācija. No Latvijas spēlētājiem šogad automātiski sacensībām kvalificējās divi šautriņu mešanas kluba “Priekule” pārstāvji – Madars Razma, kurš triumfēja “Riga Open” un “Finnish Open” sacensībās, kā arī Aigars Strēlis, kurš gada sākumā trešo reizi kļuva par Latvijas čempionu. Tiesa, no minētajiem spēlētājiem uz sacensībām Anglijā dosies vien Madars Razma. Tikmēr Latvijas Darts Organizācija ir deleģējusi startam sacensībās vēl trīs Latvijas šautriņu metējus – Cēsu Darts Kluba “50” pārstāvi Nauri Gleglu un kluba “Pieci Vilki” spēlētāju Arni Gerneru, kuri šogad vairākkārt startējuši ne vien Baltijā, bet arī starptautiskos turnīros Eiropā, kā arī šautriņu mešanas kluba “Priekule” pārstāvi Gunti Žiemeli, kurš ikdienā pieredzi iegūst turnīros Anglijā.

Reizē ar “Winmau World Masters” sacensībām, 9. oktobrī turpat norisināsies arī “Lakeside World Professional Darts Championships” kvalifikācija, kurā četri labākie šautriņu metēji izcīnīs tiesības startēt 2014. gada pasaules čempionātā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *