Latvijas šautriņu metēji startē „Lietuvas Open” sacensībās

No 28. līdz 30. septembrim Lietuvas pilsētā Traķos norisinājās „Lietuvas Open 2012” sacensības šautriņu mešanā, uz kurām savu Latvijas, Baltijas un WDF reitingu punktu bagāžu papildināt devās arī vairaki Latvijas šautriņu metēji. Kopumā turnīrā piedalījās 25 dāmas un 100 kungi no 10 Eiropas valstīm.

28. septembris – pielozēto pāru sacensības

Pielozēto pāru sacensību rezultāti:

Pielozēto pāru sacensībās vislabāk no Latvijas šautriņu metējiem veicās Arnim Gerneram, kurš pārī ar Baltkrievijas šautriņu metēju Andreju Tarasenko izcīnīja 3. vietu, savukārt par uzvarētājiem kļuva viņu pāridarītaji – Tatjana Popova no Krievijas un Vjačeslavs Tolkačovs no Baltkrievijas.

29. septembris –  dāmu un kungu individuālās sacensības:

Dāmu individuālo sacensību rezultāti (25): grupu turnīrs; izslēgšanas spēles

Dāmu konkurencē finālā tikās divas Somijas pārstāves, kuru cīņā ar rezultātu 4:2 Lumi Silvan pārspēja Maretu Liiri, savukārt Latvijas šautriņu metējām par augstām vietām cīnīties neizdevās. Labākā no Latvijas dāmām bija ŠMK „Priekule” pārstāve Irēna Bauze, savukārt 17. vietu ieņēma Sandija Andersone no ŠMSK „Asās Adatas”, Vita Grebska no BDK „Lūsis”, Ligita Vilks no „Pieci Vilki” kluba, kā arī Areta Kovaļevska un Biruta Skvirecka no SK „Bauskas Darts”.

Kungu individuālo sacensību rezultāti (100): grupu turnīrs; izslēgšanas spēles

Kungu konkurecē finālā tikās divi Nīderlandas pārstāvji, kuru cīņā ar rezultātu 6:4 Jimmy Hendrix pārspēja Villiju van der Wiel, savukārt augsto 3. vietu iezcīnīja ŠMK „Priekule” šautriņu metējs Madars Razma. Piekāpjoties vien priekulniekam, augsto 5. vietu izcīnīja Rūdolfs Mežeckis. No citiem Latvijas šautriņu metējiem vēl 17. vietu izcīnīja Aigars Strēlis no ŠMK „Priekule” un Guntars Stipins no Vecumnieku Darts Kluba.

30. septembris – dāmu un kungu pāru sacensības:

Dāmu pāru sacensību rezultāti (11): grupu turnīrs; izslēgšanas spēles

Dāmu pāru sacensībās par uzvarētāju kļuva somietes Maretas Liiri un lietuvietes Irenas Čiplienes pāris, kuras finālā ar rezultātu 4:2 uzvarēja Renatu Vaikutieni Ēriku Bagdonavičieni no Lietuvas, savukārt no Latvijas šautriņu metējām labākā bija Ligita Vilks, kura kopā ar somieti Lumi Silvan ieņēma 5. vietu. Vēl no Latvijas pāriem 9. vietā turnīru noslēdza Sandija Andersone ar Vitu Grebsku, Biruta Skvirecka ar Aretu Kovaļevsku, kā arī Irēna Bauze ar Baltkrievieti Svetlanu Liru.

Kungu pāru sacensību rezultāti (30): grupu turnīrs; izslēgšanas spēles

Kungu pāru sacensībās par uzvarētājiem kļuva lietuvieši – Arūnas Čiplys un Darius Labanauskas, kuri pusfinālā pārspēja ŠMK „Priekule” pārstāvjus – Aigaru Strēli un Madaru Razmu, kuriem attiecīgi izcīnīta 3. vieta. Pie bronzas godalgas pāru sacensībās tika arī jēkabpilietis Guntars Grebskis, kurš startēja vienā pārī ar lietuvieti Tomasu Šaki. Vēl no Latvijas pāriem 9. vietu izņēma Rūdolfs Mežeckis un Mareks Gražuls.

Latvijas reitingu pēc „Lietuvas Open” sacensībām var aplūkot šeit.

Nākamās Latvijas, Baltijas un WDF reitinga sacensības Baltijā notiks no 16. līdz 18. novembrim Rīgā, kur tiks noskaidroti „Lavijas Open 2012” uzvarētāji.

Informācija tika sagatavota no Baltijas Darts mājas lapas.

One Response to Latvijas šautriņu metēji startē „Lietuvas Open” sacensībās

1. Neil edwards says:

Just wondering what are the dates for Latvia open is it 16-18 November still or has it been changed