Latvijas šautriņu metēji startē „Bulls German Open 2013”

No 19. līdz 21. aprīlim Vācijas pilsētā Bohumā norisinājās WDF un BDO reitinga sacensības šautriņu mešanā – „Bulls German Open 2013”, kurās kopumā piedalījās vairāk nekā tūkstotis dalībnieku no 20 pasaules valstīm, tai skaitā pirmo reizi šajā turnīrā startēja arī priekulnieks Madars Razma un talsinieks Nauris Gleglu.

Individuālajās sacensībās labāk veicās šautriņu mešanas kluba „Priekule” pārstāvim Madaram Razmam, kurš turnīru noslēdza 4. kārtā, kurā, trīsreiz atrodoties vadībā, tomēr pamanījās piekāpties spēcīgajam Danny van Klompenburg no Nīderlandes – 3:4, tādējādi izcīnot augsto 65. vietu. Pirmajās divās kārtās priekulnieks ar rezultātu 3:0 pārspēja Maicol Gerritsen no Nīderlandes un Bernd Florian no Vācijas, savukārt 3. kārtā ar 3:2 pieveikts tika arī nīderlandietis Hendrik Tooren. Diemžēl Cēsu Darts Kluba „50” šautriņu metējam Naurim Gleglu turnīrs noslēdzās jau sacensību 2. kārtā, kurā talsinieks ar rezultātu 2:3 atzina beļģa Guido van Hoof pārākumu. Turnīra 1. kārtu Nauris Gleglu pārvarēja ar pārliecinošu panākumu pār nīderlandieti Frank Hoelen – 3:0.

Diemžēl arī pāru sacensībās Latvijas šautriņu metējus izloze nelutināja, kā rezultātā jau 3. kārtā nācās spēlēt pret vieniem no turnīra favorītiem un mājnieku lielākajām cerībām – Jyhan Artut un Andre Welge, kuri savus spēkus ikdienā pārbauda pasaules spēcīgākajos turnīros PDC! Daudzo skatītāju priekšā Madars Razma un Nauris Gleglu cīnījās godam un bija vieni no retajiem, kuri vispār vāciešiem spēja izrādīt pretestību, tomēr galarezultātā zaudējums ar rezultātu 1:3 un ieņemta 33. vieta 256 kungu pāru konkurencē. Pirms tam pirmajās divās kārtās tika svinētas pārliecinošas uzvaras ar rezultātu 3:0 un 3:0.

Jau nākamās nedēļas nogalē Polijas pilsētā Sčecinā uzreiz divos WDF un BDO reitinga turnīros – „Polijas Open 2013” un „Police Masters 2013” startēs šautriņu mešanas kluba „Priekule” pārstāvis Madars Razma.

Informācija tika sagatavota no „Bulls German Open” mājas lapas – http://www.bulls-germanopen.de/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *